Ukáže mi tehotenský test 19 dní po pohlavnom styku správny výsledok?

3. mar 2021

Ahojte ,dopredu sa chcem ospravedlniť ak to bude niečo nevhodné alebo tak , napadla ma myšlienka že mi možno pomôžete alebo dáte radu , mám 17 rokov prosím neodsudzujte s priateľom spolu máme pohlavný styk , pred 19 dňami došlo k pretrhnutiu kondómu , a zatiaľ to nechcem nejak stresovať , len že či by som mohla urobiť tehotenský test ,ovulacia neviem či prebehla ,, ? Len ten test či mi ukáže dôveryhodny výsledok, ďakujem krásne a prajem slnečny krásny deň 🙂

luci_ba
3. mar 2021

19 dní už je dostatočne dlhá doba, myslím že ukáže správne. Držím palce nech to dopadne ako chceš 😊

autor
3. mar 2021

@luci_ba ďakujem krásne za odpoveď, tak pôjdem si kúpiť a urobiť asi najlepšie z ranného moču , no som mlada čiže mám iné priority , ;)

alison11
3. mar 2021

Držím palce aby teda bola len jedna čiarka,veru ešte si mladá a život pred tebou.

luci_ba
8. mar 2021

ako si dopadla? 😊

autor
8. mar 2021

@luci_ba menštruácia prišla prírodnou cestou , čiže ten test som nakoniec nerobila ;) ďakujem pekne za rady ,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre