Ukázal by test pozitívny výsledok 3 týždne po styku, aj keď užívam antikoncepciu?

24. júl 2022

Ukázal by mi test pozitívny výsledok 3 týždne po styku aj keď užívam antikoncepciu?

zmrzlinka2021
24. júl 2022

vysledok testu ma zmysel pozerat, ked ti meska menstruacia, idealne aspon 5 dni, nie od sexu, kedze sex mozes mat aj kratko po kramach a mozes mat dlhsi cyklus

autor
24. júl 2022

@zmrzlinka2021 užívam antikoncepciu čiže nemám cyklus preto sa to pýtam takto

zmrzlinka2021
24. júl 2022

Ale mas cyklus, mas kramy, to maju aj zeny co beru hak, nie?

autor
24. júl 2022

@zmrzlinka2021 mám krvácanie ale nie je to klasicka menštruáciu. Telo neovuluje.

pribinak
24. júl 2022

Celkom nerozumiem ako môžeš byt tehotná ak nemáš ovulaciu?

autor
24. júl 2022

@pribinak logicky sa to nedá ale keďže ani hak nie je 100% a môže zlyhať tak sa pýtam či by mi to test už ukazal

pribinak
24. júl 2022

Tak si pre pokoj duše urob test a hotovo. Za 1 test nestojí 100 eur

autor
24. júl 2022

@pribinak test je negatívny. Pred včerom robený

pribinak
24. júl 2022

Prečo si potom myslíš že si tehotná?

autor
24. júl 2022

@pribinak pretože mi je čudne. Mám zvláštny žalúdok a neviem že z čoho. Iné priznaky nemám. Zato som v poriadnom strese

pribinak
24. júl 2022

Cez leto v takýchto horúčavách môžeš mat čundny žalúdok z hocičoho.
Tak si urob o 2-3 dni test znovu, nech si spokojná.

Ale u mna platí, že ak nemáš ovulaciu, nemizes byt potom tehotná

7kikuska7
24. júl 2022

21 dní od styku je už výsledok na 100% pravdivý!!

autor
24. júl 2022

@7kikuska7 ďakujem, mám ešte 8 tabliet do pauzy. Na konci ešte urobím jeden test a keď bude negatívny tak tehotná nie som

any_soj
24. júl 2022

@zmrzlinka2021 ahoj. Ja len na spresnenie - je úplne jedno, aký je dlhý cyklus. Pointa je kedy bolo dieťa počaté - Test ukáže cca 2 týždne od prípadného počatia. Ale - keď autorka netuší kedy a či náhodou bola ovulácia
(a tým ani počatie - k nemu môže dôjsť len do 24h od ovu) , tak je spoľahlivé počítať práve od sexu. Samozrejme, ak by bol každý deň, tak nič. Ale keďže bol jeden a to pred 3 týždňami, môže si byť istá, že ak by z toho sexu bolo tehotenstvo, test by už ukázal. Spermie vedia počkať max 5 dní v tele ženy. Čiže keby aj mala ovuláciu až 5 dní po styku, od počatia by už bolo 16 dní a to už citlivý test (10tkový) z ranného moču musí ukázať.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre