Ukázal by mi test už výsledok?

hope24
25. júl 2024

Ahojte dievčatá, stala sa mi taká situácia… užívam antikoncepciu už veľmi dlho ( krúžok, ktorý si vyťahujem po 21dňoch) .. boli sme preč, krúžok som si bohužial nezobrala so sebou a dala som si ho o 4 dni neskôr. Menštruácia mi ale prišla tak, ako mala, aj keď som krúžok nemala presne na ten deň, ako som mala. V piatok 12.7 som krúžok ešte v sebe mala, ale už som začala krvácať, tak som si ho vytiahla. V sobotu 13.7 som mala pohlavný styk, bojím sa, že ušlo… som v strese, či som neotehotnela… neviem si momentálne vypočítať ovulačné dni, nikdy som to nejak neriešila… som vo veľkom strese, myslíte, že by mi test už čosi po 14 dňoch ukázal??.. viem, že sa pýtam, ako malé dieťa, ale som už na nervy … :(

januela29
25. júl 2024

@hope24 kľudne skus test... ten by ti mohol ukázať... mne napr. ukazal // 2 týždne pred MS...
A ovuláciu som nikdy nasledovala...

nika_val
26. júl 2024

Je extrémne malo pravdepodobné že by si mala plodné dni počas menštruácie. Plus nie si ani na 100% istá či sa spravil do tebe alebo nie.
Takže sa stresujes zbytočne.
Žena ktorá si presne sleduje ovuláciu a vie že mala vtedy nechránený styk tak jej test ukáže výsledok a pravdepodobne správny.. ale tebe keď ani nevieš kedy približne bola ovulacia tak nie. Neukáže ti správne výsledok. Podľa mňa.
Počkaj si do očakávanej menštruácie a ak nepríde testuj vtedy ale snaž sa nestresovať pretože akurát si tým privedieš to meškanie.

pet888
26. júl 2024

@hope24 neviem presne,aka je to antikoncepcia,ale bezna antikoncepcia blokuje ovulaciu.Ak sa vsak zabudne dat,telo dostava signal,ze ovulacia moze prebehnut a potom je uz len na tele,ci prebehne alebo nie.Preto vela zien otehotnie,ked si zabudne dat/zle berie,lebo telo potom zovuluje.Cize teoreticky to moze byt aj pocas MS,kedze ta je vlastne v tvojom pripade umela. Kazdopadne,po 14dnoch by ti test uz mal ukazat.

marietka18
26. júl 2024

Ahojte dievčatá,chcem sa spýtať ci môžem byť tehotná keď mi štyri testy vysli pozitívne a tri negatívne?Menzes mi meska 3 dní.Bola som u Dr a ten na ultrazvuku nič nevidel.Povedal,že mám prísť o 3 týždne.S manželom sa snažíme o dieťatko..Prsia ma bolia a mam ich zväčšené.dakujem

evka_21
26. júl 2024

@marietka18 ako pozitivne boli? Realne tam bola aj druhá čiarka? Či len "duch"?? Značka testu??

marietka18
26. júl 2024

@evka_21 jedna ciarka bola silnejšia a druha slabšia.testy boli pepino

hope24
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hope24
autor
26. júl 2024

@nika_val ahoj, keď som dala do kalendará info, tak ovu mu dalo na 26.7 ( teda dnes) a stýk aj menzes bol 13.7 🙈 uz to bude zajtra 14 dní od styku, tak neviem ci spravit test .. som z toho uz magor 🤦🏻‍♀️

nika_val
26. júl 2024

@hope24 ale kalendár ti neukazuje kedy si mala ovuláciu
On ti iba ukáže predpoklad pri tom ako by to malo byť keby máš ukážkový cyklus
To že kalendár ukazuje len odhad pretože väčšinou ovulácia býva na ten 14ty deň cyklu ale to tak vôbec nemusí byť
Ovuláciu žena môže mať na 9ty deň cyklu, na 20ty deň cyklu vlastne kedykoľvek

nika_val
26. júl 2024

@hope24 pozri sa sprav si zajtra test, určite nerob pepino test
A uvidíš..
To že ocikaš jeden test ti nič nezmení a uvidíš
Ja si myslím že sa nemáš čoho báť a zbytočne sa stresujes
Otehotnieť nie je také jednoduché a najdôležitejšie ani nevieš či sa do teba spravil vôbec alebo nie
Takže nič nepokazíš tým keď si test spravíš
Dobrý, 10tkový test by ti mal ukázať výsledok na ten 14ty deň od styku

nika_val
26. júl 2024

@marietka18 pepino testy ukazujú pozitivitu ako sa im zachce 🙈😄
Kúp si normálny test, ideálne digitálny a uvidíš výsledok

hope24
autor
27. júl 2024

@nika_val dobré ránko, robila som si teraz ráno test, negatívny, ani žiaden “duch” 😊

hope24
autor
27. júl 2024

@nika_val test som mala 10mlU/ml

nika_val
27. júl 2024

@hope24 no vidíš to 🙂 tak si sa stresovala zbytočne a už môžeš byť kľudná 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre