Uhniezdenie - bodavá bolesť

10. jan 2022

Ahojte, je mozne ze som zacitila uhniezdenie cca 2-3 dni po moznej ovulacii (neviem presne lebo som netestovala)? Bolo to silne asi 1 minutove bodnutie v maternici na lavo. Ale dost to bolelo teda 😀.

Citili ste to niektora???? 🙂

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
10. jan 2022

@bambulienka25 aha no okej, ale akoze vravim nemam odsledovanu ovulaciu kedy presne prebehla. Ale asi nic no

janetinka27
10. jan 2022

ono, ked sa sledujes, tak budes citit vsetko. ja som takto uz bola uhniezdena mnohokrat, pritom to bol len pocit. rovnako som uz velakrat prezila bodavu ovulaciu, v skutocnosti sa ziadna ovulacia nekonala, chodim teraz takto dost po gyn doktoroch, takze ovulaciu mi vyvratili. nedavno som mala velku cystu z folikulu a mala som zrazu otrasnu bolest, ktoru som vzdy vnimala ako prasknutie cysty. nemohla som ani dojst domov. uz sa mi to stalo parkrat. akurat o par dni som bola objednana na sono a tam cysta stale bola v celej parade. cize ta otrasna bolest nebola z prasknutia cysty. pichnutie moze nieco znamenat a nemusi

ailiba
10. jan 2022

Ja som to pri prvom synovi teda tiež cítila, ako silné bodnutie (ostré, silné, akoby ihlicou). Ale 2-3 dní po styku mi príde skoro. No, všetko je možné.

ailiba
10. jan 2022

Ešte chcem dodať, že nikdy predtým som to nemala a viem, že to bolo určite ono (uhniezdenie). Držím palce, nech je to tak aj u teba. Tri dni po tom pichnúti už by mal byť aspoň slabo pozitívny test😉

autor
10. jan 2022

@ailiba a ako dlho po ovulacii si to mala?

ailiba
10. jan 2022

No, presne už neviem, kedy to bolo, ale pamätám si, že to bodnutie bolo cez víkend a v stredu som mala//. Nikdy predtým som to nemala. Podľa mňa to mohlo byt aj u teba uhnuezdovanie, ved si si tiež presne není istá, kedy bola ovu... Reálne mi to príde na 5.-7.den.

autor
11. jan 2022

@ailiba ono ak som mala ovulaciu na 11 den tak toto pichnutie som citila na 15ty. Takze mozne to je hah. Ale je pravda ze ked zena chce ostat tehotna tak si namysla kadeco😂

autor
11. jan 2022

Uvidim o tyzden 🙂

chudnutiesystem
4. júl 2024

Ako to skončilo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre