Týždeň tehotenstva na Clearblue teste

22. júl 2021

Ahojte zienky nieje tu niekto kto si robil tento test a vysiel mu pozitivne a este ho ma?

sandyan
22. júl 2021

Clearblue sa vybije...dlho nevydrzi, 2-3dni max. Mozno ani tolko.

autor
22. júl 2021

@sandyan ano ja viem ale pytala som si ci tu je niekto kto ma tento test este a bol pozitivny

vahcaac
22. júl 2021

Ja ho myslím niekde mám, chceš ho rozobrať ? 🙂

mamanadruhuu
22. júl 2021

Ja som ho mala pozitívny a rozobrala som ho a mala som v ňom pozitívny pássik s dvoma čiarka i

autor
22. júl 2021

@mamanadruhuu preto sa pytam… pretoze ked som bola tehotna ukazal mi 1-2 tyzdne a manzel ho rozobral a bol presne taky isty z vnutra ako ten moj dnesny az na to ze mi ukazal minus

autor
22. júl 2021

@vahcaac ahojky to je super tak ak mozes tak to skus… lebo mi ti nejde do hlavy kedze naposledy ked bol pozitivny bol zvnutra taky isty ako moj dnesny a ukazal minus

vahcaac
22. júl 2021

Ja mám iba ten z 2-3 myslím, aj to budem musieť pozrieť keď budem doma

autor
22. júl 2021

@vahcaac tak skus pozriet ak budes taka dobra 😊

autor
22. júl 2021

Rozobrala som ho preto lebo uz som sa stretla s tym ze baby mali negativny ten clearblue s tyzdnami ale naozaj boli tehotna a aj ine testy im to potvrdili.. ja uz testy nemam doma tak som sa skusila tu popytat … MS meska uz 5ty den (co u mna nie je zvykom)mam citlive bradavky a obcas pobolieva podbrusko a hrozne mi je zle od zaludka… tak neviem co sa deje …🤷🏼‍♀️

vahcaac
22. júl 2021

Kľudne ti ho ozoberiem keď budem doma a nájdem ho, ale mne práve clerblue jediný ukázal pozitívny, keď ďalšie 3 značky nič. 5 dní meškania by ti ukázal už asi každý, ale rozoberiem a pošlem 👍 len pre info, už tu boli diskusie, že clearblue negatívny po rozobrati má čiarku viditeľnú a neznamená to tehotenstvo

autor
22. júl 2021

@vahcaac ano to viem ale kedze som bola tehotna a mala uz tento test pozitivny a bol presne rovnaky zvnutra ako dnesny tak preto zistujem … ja som si ale robila iba tento test iny som nerobila kedze nemam doma uz ziadny

vahcaac
22. júl 2021

Zatiaľ som i našla toto na jednej stranke, prvý je 1-2, druhý 2-3, tretí 3+

vahcaac
22. júl 2021

@vahcaac tu máš môj 2-3

vahcaac
22. júl 2021

Ale ako vidíš na tej fotke, čo som stiahla z netu, úplne prvý test je negatívny a druhý je 1-2 🙂 rozdiel žiadny, takže zbytočné špekuluješ či si alebo niesi, tento testy sa nemajú rozoberať a na 5.ty deň meškania by ti ukazoval 2-3 už, keby si bola tehotná. Skôr choď ku gynekologovi, nech ťa vyšetrí a nájde príčinu meškania

milka1988
22. júl 2021

@sandyan v navode pisu 24 hodin a tak aj bolo 😅

autor
22. júl 2021

@vahcaac dakujeeeem pekne tak vlastne ktovie ako rozozna to 1-2 ked vlastne su rovnake 🤷🏼‍♀️.. tak zalezi od ovulacie kedy som ju mala … ale tak viem aspon ze to nejako sleduje podla toho spodneho papierika a tej jednej ciarky… tak nic uvidime ci nakoniec nepride ms pockam a ked tak v pondelok zavolam… skor ma aj napadlo ci by to nemohlo byt mimomatetnicove no ktovie🤷🏼‍♀️

barus26
22. júl 2021

tento test má vzdy dve čiarky. takze áno, aj keď máš na ňom minus. Je proste negatívny

hanka555
23. júl 2021

@sandyan vydrzi 24hod

mimi16
24. júl 2021

Pozitívny musí na displeji zobraziť plus. Inak je predsa negatívny. Čiarky by som neriešila. Ja som si ho robila ale keďže tam bolo plusko už mi nenapadlo rozoberať ho.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre