Týždeň po chránenom styku mám citlivé prsia a kŕče

ana789kko
3. aug 2023

Dobrý deň, chcela by som sa poradiť , mala by mi prísť už menštruácia a zatiaľ nič, je týždeň po chránenom styku(
kondóm+ preruš. súlož) a mám už týždeň citlivé prsia, krče podbrúšku , bolesť hlavy a mesiac divný na žltlý výtok . Mala som nejaký vag. zápal. Poradíte mi čo to je?či mi dorazí menštruácia ešte alebo či nie som náhodou tehotná? Môj cyklus je taký že niekedy mi príde menštruácia 29., 30,32,33 a akurát je už 32 a stále nič.

nelca0510
3. aug 2023

@ana789kko mešká menzes = urob test. Ten nazltly výtok aj pokračuje,tak smer lekár,možno treba infekciu ešte raz preliečiť. Tie príznaky ďalšie môžu byť príznakom PMS

hipuska
3. aug 2023

Vyvediem ta z omylu - prerušovaný styk sa určite neradi medzi chránené.

ana789kko
autor
3. aug 2023

@hipuska ani keď sme mali kondón a neurobil sa do ňho ale mimo? Myslim, že kondón je forma barierovej antikoncepcie.

iwesska
3. aug 2023

Nemas byt z coho tehotna. Meska ti kvoli tomu zapalu.

dominikagier
3. aug 2023

@hipuska áno ja som z neho tak teraz tehotná :D :D

hipuska
3. aug 2023

@ana789kko no ale prerušovaná súlož bola s kondómom či bez? Ak bez, je tam určité percento (aj keď malé). V tom prípade nemôžeš napísať, že ste mali chránený pohlavný styk. Veľa žien bolo tehotných z prerušovanej súlože

judit47
3. aug 2023

@hipuska jasne pise ze mal kondom a plus sa urobil mimp,treba citat s porozumenim.

@autorka nemozes byt tehotna

nevenka
3. aug 2023

@ana789kko tak nestresuj, ked ste pouzili kondoM a ani sa neurobil dnu. Inak, chudak chlap. Aj guma a aj tak si neuzil 🤪.
A ak mas podozrenie na tehotenstvo, tak si treba spravit test.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre