Týždeň mi mešká menštruácia

veja2502
30. aug 2024

Ahojte, už týždeň mi mešká menstruacia a mám opuchnuté bolestivé prsia. Myslite že by mohlo ísť o tehotenstvo? Test si zatiaľ nejdem robiť lebo je to skoro podľa mňa. Poprípade čo iné to môže byt. ďakujem za každú radu

firma2211
30. aug 2024

@veja2502 vôbec to nieje skoro , mne pri prvom menštruacia meškala deň a ukázal sa pozitívny test, pri druhom v deň keď som mala dostať mi tiež vyšiel pozitívny a to ten obyčajný pepino a potom som si ešte spravila digitálny a bolo to tam 🙂 takže kľudne si urob

crazy_cat_lady
30. aug 2024

Skoro by bolo robit si test tyzden pred ocakavanou ms, nie, ked ti uz tyzden meska, tak smelo do toho..

ns994
30. aug 2024

Mne ukazal test dve ciarky den pred očakávanou ms, vecer a boli kolajnice. Toto vobec nie je skoro. Meska ti tyzden. Kludne testuj.

really8
30. aug 2024

Kokos s tymito testami je to tu z extremu do extremu. Jedna tyzden pred menstruaciou nahana ducha, dslsia chce cakat pol roka lebo tyzdenne meskanie je skoro. Co sa stalo s tymto svetom?

Vies co budeme tu tipovat co asi ti je lebo problem urobit test za 2 e a 5minut.

majamat
30. aug 2024

@really8 👍

jaskolka
30. aug 2024

Pri týždennom meškani už kľudne môžeš urobiť test.

majkakoc
30. aug 2024

@really8 úplne si to vystihla 😁 ja sa tiež nestačím čudovať 🙈🤦🤣 akože ľudia haló, trošku rozumu treba zapojiť. A keď nie,tak existuje internet,to je také ťažké si tam čokoľvek nájsť ohľadom tehotenstva a príznakov a kedy treba testovať? Pane bože 🤦 ja žasnem 🙈🤣🤦

januska12323
30. aug 2024

Týždeň po MS je ideálny čas na test.

lussinka309
30. aug 2024

@veja2502 test ti dá jasnú odpoveď, ľudia na fóre len dohady. Ocikat ho by ti zabralo menej času než písať tento príspevok.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre