Týždeň ma bolí hlava a mám citlivé prsia. Som v tom?

norita445
24. mar 2021

Ahojte baby prišla som si po radu už sama neviem čo mam robiť či som v tom alebo nie? Vedeli by ste mi pômocť... 1týždeň mi bolo zle hlava unava citlivé prsia .. na vracanie časte močenie strata chuti do jedla, potom ma to všetko prešlo ..... myslela som si že som tehu.. potom prišla menš 1vy deň bolo len špinenie druhy den bola už slabšia menš tak som si urobila tehotensky test test vyšiel pozitivny jedna silna a druha slabšia(ako duch).. menš som mala len 3 a pol dňa..gyneg.. som ešte nenaštivila nesom teraz doma ... ma stim niekto skusenosti vedel by mi niekto pomôcť bola by som vam veľmi vďačna už sama neviem som veĺmi zufala.

banderaska29
24. mar 2021

ak som to všetko rozlúštila cez tie zaklínadlá správne - mala si menzes tri dni a pomedzi menzes si si robila test ktorý Ti vyššiel pozitívne a ty sa pýtaš či Ti nejak vieme pomôcť a či si v tom ?

ak si sama po sebe neprečítala a si zmätená, tak prvé tri riadky mojej odpovede ti pomôžu rozlúšťiť záhadu dúfam.

solange7
24. mar 2021

@norita445 tak skus dalsi test...

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
norita445
autor
24. mar 2021

ja som len chcela či mal stim nieko skusenosť .. či už to tak dakto mal a nie uražanie a sproste komentare

norita445
autor
24. mar 2021

@solange7 kupim a dam vedieť

petamich
24. mar 2021

@norita445 pozri su len dve moznosti, si tehotna napriek menzesu a duch vysiel, lebo mas malo HCG a ciarka by mala silniet ak tehotna si alebo naopak, zial bolo to biochemicke, menzes prisiel a preto vysiel uz len duch a ciarka uz tmavnut nebude, lebo vajicko sa neuhniezdilo, skus o 1-2 dni a ak bude ciarka tmavnut je to (asi) na dobrej ceste, drzim paste

norita445
autor
24. mar 2021

@petamich ďakujem dufam že to vide ale mam ešte otazku ja som si test robila počas menš a višiel pozitivný

petamich
24. mar 2021

@norita445 a pytas sa na? ved som ti odpovedala 🙂 uz v prvom prispevku - ak test vysiel pozitivny tak mas v moci tehotensky hormon co znamena, ze tehotna si aj napriek tomu, ze si menstruaciu dostala (otestuj o par dni a uvidis ci silnie) alebo sa vajicko zacalo uhniezdovat, hormon sa zacal produkovat, zial neuchytilo sa a preto si dostala menstruaciu = pozitivny test je uz iba zostatkova hodnota HCG a ciarka nebude silniet a nie si tehotna

norita445
autor
24. mar 2021

@petamich ďakujem veľmi pekne

petamich
24. mar 2021

@norita445 za malicko 😃 a drzim paste 🤞🏻

domka222
25. mar 2021

@viestta to je stále to isté. Už asi mesiac sa tu na to pýta. Nechápem, čo čaká,už toľko žien jej písalo. Asi 5 dní dozadu tiež išla robiť test, že dá vedieť 🤦‍♀️

radena10
25. mar 2021

@norita445 ahoj. Nestresuj sa v prvom rade. Ak ti vyšla slabá druhá čiarka skus si urobiť ďalší test o deň dva. A uvidíš, ak bude silnejšia tak si tehotná. 😉
Čo sa týka menštruácie, ak bola slabšia (ale sú ženy ktoré mali aj silnú normálnu menštruáciu a boli tehotné) mohlo ísť o uhniezdovanie alebo proste niektoré ženy majú počas prvých mesiacoch tehu špinenie v čase kedy by inak mala byť menštruácia.
Držím palce a daj vedieť či druhý test vyšiel lepšie 😉

edinka25
25. mar 2021

ked mam zlu naladu staci prist na konika 😄😄😄😄

aniko2
26. mar 2021

Sprav si test znova alebo choď k doktorke. Môže byť , že tehotná si a menštruáciu si dostala i napriek tomu no tiež sa môže stať, že ti vyšiel silnejší kanálik. Alebo sa možno jednalo o biochemické, hcg klesá pomalý.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre