Top test a Pepino z ranného moču

kika955609
27. sep 2024

Pred chvíľou robený Top test a pepino. Nie z ranného moču. Čo si mám o tom myslieť?

belllinka
27. sep 2024

že každý má asi inú citlivosť

kika955609
autor
27. sep 2024

Ešte dodám že top test mám už tretí pozitívny, pomaly silnie

kika955609
autor
27. sep 2024

@belllinka asi máte pravdu, i keď citlivosť je udávaná pri oboch rovnaká pre

lauriik
27. sep 2024

Urcite si tehotna. Aj mne pepino vysiel 2x negativny a ostatne testy pozitivne 😏

kika955609
autor
27. sep 2024

@lauriik ďakujem za odpoveď 🫶 menštruácia mešká,len ma to trochu zmiatlo. Prajem pekný deň

polovnicka92
27. sep 2024

I ja mam s pepinom rovnakú skúsenosť, dr max výrazná čiarka a pepino bolo len máličko vidieť, držím Ti palce 🙏

evcagabi
27. sep 2024

Ked som bola tehotna, pepino test mi to ukazal jasne. Ked som nebola, tak aj test bol jasne negativny

kessica87
27. sep 2024

Toto vidím prvýkrát 😁 väčšinou pepino testy ukazujú pozitivitu aj keď žena nieje tehotná. Držím palce 💗

saska.j
27. sep 2024

Tak ak je opakovane pozitívny tak gratulujem

danielad9
27. sep 2024

@kika955609 aj na pepine je čiarka ale oveľa slabšia oproti toptestu. Tak asi top test ma viac farbiva

nevenka
27. sep 2024

@danielad9 joj, ale to je taka slabucka, aj silnejsiu som mala na Pepine, nie ze lupou hladat a tehotenstvo to nebolo. Byva to teda skor naopak, ze Pepino pozitivne a ostatne negativne. Tu je to naopak. Takze vysledok z toho je, ze Pepino je na ho**o test 😅

kika955609
autor
27. sep 2024

@nevenka potom ze su zeny zmatene, tieto eppino testy by nemali ani predávať 😀

kika955609
autor
27. sep 2024

@saska.j ano ano tri dni po sebe silnejúce pozitívne testy toptesty a tento pepino nic 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre