Točí sa mi hlava, mávam hlad a som vyčerpaná. Ide o tehotenstvo?

26. júl 2022

dobrý večer môžem byť tehotná ak som mala 1.7 ms a teraz z ničoho nič sa mi stále točí hlava mám chute zničiho nič namňa dojde vlčí hlad som stále vyčerpaná
ďakujem za každý názor

adeladulova
26. júl 2022

😄 a mala si tento mesiac aj sex? Ci mas iba dalsi PMS? 😅

kisskiss
26. júl 2022

To už môže byť, že príde ďalšia menštruácia. Ja mávam takto občas vlčí hlad aj tie ďalšie príznaky deň, dva pred príchodom MS. Nie je to ale moje bežné PMS, no občas sa mi to v niektorom cykle stane a neviem ten hlad zahnať až mám pocit, že mám dieru miesto žalúdka a točí sa mi hlava, jak keby som celý den nejedla. (moje bežné PMS je nechutenstvo a ťažoba na žalúdku 3 pred, ja mávam tie všelijaké šialené chute na sladké, slané pred ovuláciou a nie pred MS 😆🤷‍♀️)

autor
26. júl 2022

@adeladulova mala áno viac krát

anazuz20
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janetinka27
27. júl 2022

ahoj, ak si mala 1.7. MS, tak by ti test uz mohol ukazat, neviem ake dlhe mas cykly.
mne sa den pred MS zvykne tocit hlava

anazuz20
27. júl 2022

@janetinka27 no teraz by som mala dostať 29.7 ms a ms mávam 7dni

janetinka27
27. júl 2022

@anazuz20 ahoj, ja som odpisovala autorke prispevku 🙂
ak mas nepravidelny cyklus, tak mozes mat posunutu ovulaciu a test ti ukaze neskor.

anazuz20
27. júl 2022

@janetinka27 a tieto su z dnešného rána

kitycat
27. júl 2022

@anazuz20 ty tam nemas nic

Zakladatelka, aj ty si sprav test. .. Neviem, zachvilu sa tu bude brat za priznak aj rychlo rastuci necht na prsteniku na nohe 🙄

svetlonos
27. júl 2022

@anazuz20
Ahoj, nepride ti blbe a dost arogantne votriet sa autorke do temy svojou vlastnou ?? Nemas sudnost ? Ved o jednu blbu temu viac, kde su druhe ciarky ako v rozpravke- cisarove nove saty.

autor
27. júl 2022

@anazuz20 nehnevaj sa ale ja som si prišla pýtať radu nie čítať tvoj príspevok ak chceš sprav si nový príspevok a napíš to tam🙂
ďakujem a nie nemáš tam nič

22abigail22
27. júl 2022

TO JE TAKÝ PROBLÉM SI SPRAVIŤ TEHOTENSKÝ TEST?!?!!

anazuz20
27. júl 2022

@svetlonos a autorka je to fórum tak každá si tu môže pridať čo chce nie ?

martul
27. júl 2022

@anazuz20 ale si to pridaj do svojej témy. Tu to patrí autorke témy, ktorá si ,, zaslúži " aby sme tu radili jej. Takéto vtieranie je dosť neslušné

autor
27. júl 2022

@22abigail22 ale ja sa nepýtam či si mám spraviť test alebo nie a za druhé ja som sa pýtala slušne tak ťa prosím slušne aj odpovedz ďakujem😄

autor
27. júl 2022

ja som sa len pýtala či je to možné

svetlonos
27. júl 2022

@anazuz20
ani citat nevies, ja nie som autorka a moze si teda kazdy pisat co chce ale vypoveda to o IQ danych osob. Tebe vobec hlava nepobera, ci sme ti tu napisali, ze?
Ale ani som to necakala. Taki ako ty by sa mali naucit najskôr respektu voci druhym a az potom riesit partnerstvo ci rodicovstvo. Nech teda zije egoizmus a hlupost. A ano pis co chces, tebe niet pomoci.

anazuz20
27. júl 2022

@svetlonos zasmiala som sa dobre 🙂

svetlonos
27. júl 2022

@martul

@anazuz20
ale si to pridaj do svojej témy. Tu to patrí autorke témy, ktorá si ,, zaslúži " aby sme tu radili jej. Takéto vtieranie je dosť neslušné

Ba priam kriciaca blbost nekonecna, zial miet na to lieku.

anazuz20
27. júl 2022

@svetlonos pekný večer aj tebe 😂🙂

svetlonos
27. júl 2022

@anazuz20
vobec ma to neprekvapuje.Tebe okrem toho, aby si sa blbo smiala namiesto zamyslenia sa nad svojim chovanim, zial nic ine ani neostava. Duchaplnost = 0 Nevadi, aj taki su

anazuz20
27. júl 2022

@svetlonos veď aj taký blbý su ako ty ,ja som napísala svoj názor a viac neriešim

svetlonos
27. júl 2022

Autorka 🙂
ahoj, mozes byt kludne tehotna. Mala som to presne tak ako ty, len som to nejak neriesila. Myslela som ze unava je z novej prace a skoly popri nej. Pri meskajucom MS som rozmyslala, ze to je z nachladnutia. Po 5 dnoch meskania som urobila test, kde som tu druhu ciarku nemusela hladat lupou ako mnohe tu.
Prajem vam aby to vyslo, vela stastia 🙂

svetlonos
27. júl 2022

@anazuz20
nepisala si svoj nazor, vlozila si sem svoju temu. Ani ten rozdiel nepoznas.
Nemam problem, pokial je clovek jednoduchsi. Ale ked sa to miesa este aj s egoizmom a hlupostou, je to konec.

anazuz20
27. júl 2022

@svetlonos tebe som písala svoj názor takže neviem kto je tu nechápaví 😉

autor
28. júl 2022

@svetlonos ďakujem krásne pekný deň prajem

svetlonos
30. júl 2022

@anazuz20 nechapavy, a pokojne tu svoju mudrost prezentuj dalej

anazuz20
30. júl 2022

@svetlonos neriešim ... 🙂

autor
4. aug 2022

ďakujem vám všetkym nakoniec som dnes robila test a som v tom podla tehu kalkulačky som 5 tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre