Tmavne ovulačný test?

20. nov 2021

Ahojte, myslíte že tmavne ovulacny test , je možné že ovulacne testy pomaly tmavnu? Alebo to nefunguje tak ako pri tehotenskom teste? Dnes som 16 DC (posledný test na foto) Ale ovuláciu mám nepravidelnu. 🙂

emalka
20. nov 2021

hej, je.mozne ze tmavnu, telo sa pripravuje, vyplavuje LH latky, ale ovu este nenastala. Nema to takto kazda zena, u niektorych to nastane bez tejto pripravy, ani jedno ani druhe nieje chyba. Kazda sme ina 🙂

autor
20. nov 2021

@emalka oki ďakujem to moc za odpoveď. Uvidíme teda , snad pride ovulka 🙏🙂

romea
20. nov 2021

Ahojky áno ovulacny testy postupne tmavnu ako dozrieva vajíčko, podľa tvojich testov budú zachvilku pozitívne drzim palce

autor
20. nov 2021

@romea naozaj ? Juj kiežby si mala pravdu. Aj ty si to tak mala? 🙂

romea
20. nov 2021

Ano jasne zo začiatku je toho hormónu malo a ako vajíčko dozrieva je ho čím dal viac

autor
20. nov 2021

@romea a podľa týchto testov by si povedala že za koľko dní by to mohlo prísť? Minulý mesiac som mala na 19 DC ovulku, predtým cyklus som asi ani nemala, mám totiž PCO 😕

romea
20. nov 2021

Podľa mňa za 2-3dni si myslím, a neboj aj zdravá žena bez PCO nemusí mať každý mesiac ovulku, ja som po desiatich rokoch akurat minulý mesiac nemala a to chcem akurat babo jak na potvoru teraz som mala Covid a nejak ovulka v nedohľadne som 20 DC a len pomaly tmavne

autor
20. nov 2021

@romea no snáď máš pravdu teda, budem myslieť pozitívne 🙂 a tak držím palce aj tebe aby si mala čo najskôr ovulku a aby sa vám dieťatko podarilo 🙂

romea
20. nov 2021

A podobne 🙂

kvetka14
21. nov 2021

Ja som mala takýto test pozitívny ako vy posledný potom už len bledol...a vyšlo to tak držím palce a šup šup na to už aj dnes ☺️

autor
22. nov 2021

@kvetka14 to vážne ? Lebo robila som si ovulacne testy tento mesiac a stále mi silneli, a dnes zrazu úplne slabá čiarka na teste a už aj hlien mám taký mliečny , reku či sa taký hlien môže len tak hocikedy objaviť , alebo vždy len po ovulácii? Prikladám aj foto , dnes som 18DC a test mi úplne zbledol ...je možné že som nestihla zachytiť na testoch vrchol ovulácie?

autor
22. nov 2021

@kvetka14 dnešný test takýto ten spodný

autor
22. nov 2021

@kvetka14 a nemáš náhodou foto ako si mala moc silne tie testy? Či rovnako ako ja?

luciador
22. nov 2021

Nechcem byť hnusná,ani ti brať ilúzie,ale ber na vedomie aj tú možnosť, že nie z každej ovulácie bude hneď bábo... Ale držím palce,aby to dopadlo tak,ako si ty praješ 😉

autor
22. nov 2021

@luciador ja to bohužiaľ beriem na vedomie, minulý mesiac som vďaka liekom mala prvýkrát ovuláciu asi po 2 rokoch, a aj tak z toho nič nebolo, takže naozaj mi neberieš žiadne ilúzie lebo ja už normálne to, že budem mať o pár dní zase negatívny tehotenský test čakám, lebo už by som to naozaj brala len ako zázrak keby sa konečne po dlhej dobe zadarilo. 🙂

emalka
22. nov 2021

robia si ich v ten isty cas kazdy den? Mozno skus v dalsom cykle zmenit hodinu, je mozne ze si sa proste len netrafila do tej najvacsej vlny. Ja som napr. mala tmave testy vzdy pred obedom, naanglickych stranach som nasla ze to je najlepsi cas na testovanie, slovenske skor tvrdia ze poobede, netusim na zaklade coho je tam taky rozdiel.
Tiez je mozne ze si teraz neovulovala, lebo telo nevyplavilo dost hormonov a pokusi sa o to neskor v cykle. Raz-dvakrat rocne je bezne ze ma zena aj anovulacny cyklus, ale bola by to asi velka naboda keby si sa don trafila prave teraz.
Ak mozes, skus sa sledovat jeden cely cyklus az po zaciatok dalsieho a uvidis

autor
22. nov 2021

@emalka áno väčšinou tak okolo tej 1 hodiny poobede som ich robila . Takže je možné že ešte ovulácia len prebehne? A s tým hlienom to býva tak že po ovulácii je taký biely hustejší? Ja totiž mávam anovulacne cykly niektoré keďže mám PCO, minulý cyklus som mala potvrdenú ovuláciu v 19 dC (dnes som 18 DC tak uvidím čo zajtra) ale je možné že tento mesiac ani ovulácia neprebehne (ak teda neprebehla už pred pár dňami) . Uvidíme teda...

kvetka14
22. nov 2021

Nemám už foto ale vyzerali presne ako tvoje testy ... silnejšie neboli...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre