Tiež to vidíte?

28. mar 2024

*este mám pred ms ale posledné dni som sa cítila nejak inak tak som si spravila test
** nie je z ranného moču ale chcem vedieť, vidíte tiež tu slabú čiarku alebo je to kanalik?

zuzanockamt
28. mar 2024

Vidno druhú čiarku, ale priprav sa, že ti tu budú písať, že test je snehobiely. Či to bude tehotenstvo, to uvidíš o pár dní, ak čiarka zosilnie.

kliatana
28. mar 2024

ale ano, cosi tam vidno je 😀 ale musela som sa lepsie prizriet a prizmurit oko 😀 neviem ale ci sa da na toto uplne spoliehat, asi by som sa netesila len z jedineho testu, sprav si este jeden aspon.

simonkazga
28. mar 2024

Zopakuj zajtra z ranného a budeš mať jasný výsledok. Vidím to aj ja, držím palce.

nikiki29
28. mar 2024

Ja som mala taký pred MS, na druhy deň žiadny rozdiel. Z ranného bol dokonca ešte slabší ako z poobedného. Zosilnel pomaly po niekoľkých dňoch. Držím palce.

autor
28. mar 2024

Ďakujem dievčatá

gabriela2952
28. mar 2024

Ahoj, niečo tam vidieť 🙂

ivik4
28. mar 2024

Vidime
Pockaj ,uvidis neskor ci ozaj

ailiba
28. mar 2024

Ano vidim... Len pred ms je to este dost neiste... Drzim palce, nech to vyjde.

sejbipi
28. mar 2024

Vidím. Koľko máš do ms? Skúsila by som zas o 2 dni z ranného moču

sajmi
28. mar 2024

Aj ja som taký mala, teraz som v 8tt 🙂

nikoleta999
28. mar 2024

Ahoj, ja ked som si nebola ista otestovala som sa ovulacným ukazuje tehotenstvo skôr 🙂 Len musí byť prva ciarka silnejsia alebo rovnako silne a postupne s vyssim tt bude len ta prva silna ... Mne aj kamoske to takto vyslo 🙂)

cookie29
28. mar 2024

ja zvycajne nic nevidim, ale tu sa nieco crta. SKus zajtra z ranneho moca

nevenka
28. mar 2024

@nikoleta999 mne nie, absolutne. Pozitivny ovulacny som mala az tyzden po meskani, ked uz davno tehotensky ukazoval 2 ciarky. Zamerne som skusala 🙃😅

autor
28. mar 2024

@sejbipi do ms mám ešte 5 dni ale bolo mi posledné dni nejak čudne tak som skúsila

autor
28. mar 2024

@nikoleta999 ovulačný mi ani ovuláciu neukázal takze týmto testom veľmi neverím

nikoleta999
28. mar 2024

Tak za skusku nic nedas 🙂)

nikoleta999
28. mar 2024

@nevenka Fakt ? sranda, akoze nevravim, ze to funguje na kazdu, ale mne fungoval 😀

ailiba
28. mar 2024

@nikoleta999 aj mne to fungovalo

nevenka
29. mar 2024

@nikoleta999 je to zaujimave, ale neda sa to spoliehat 🤭. Ale ked uz bol ovulacny pozitivny, tak tak brutalne ako nikdy 🤣

autor
30. mar 2024

Tak, je to tam❤️ mám este pred ms ale druhu čiarku už krásne vidieť ❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre