Testy z ranného moču. Som tehotná?

leyla9
31. júl 2020

Oba robene dnes nie z ranného moču
Ako som spomínala včera myslím ze som prechladnuta mierna bolesť pri moceni nutkanie na cikanie
Ms mešká 3dni 🤦‍♀️
Cerveny baby top z DM
Fialovy mamatest od kamošky neviem kde kúpiť ďalší 🤷‍♀️

lia_nka
31. júl 2020

Toto není normálne už počkaj zavolám veštici a opýtam sa jej

mey8
31. júl 2020

no ja osobne tam nič nevidím, veď vezni lupu, a študuj. Alebo hoď fotku do negatívu....

sunny8
31. júl 2020

Pozriem - vidím
Na prvom nevidím na druhom len slabo

leyla9
autor
31. júl 2020
leyla9
autor
31. júl 2020

@sunny8 mne sa chvíľami tiez zda ze na prvom nič nie je a zase ked sa zahladim vidím 🤦‍♀️🤣

mey8
31. júl 2020

@leyla9 no ja tam žiaľ nič nevidím, koľký deň si od ovu? alebo kedy ti má prísť MS? Lebo možnože testuješ príliš skoro....

leyla9
autor
31. júl 2020

@mey8 ani na tejto foto mešká 3dni

mondolina
31. júl 2020

@leyla9
Veľmi ti prajem aby si už bola tehotná....lebo ti za chvíľu už prepne.
Nemyslím to v zlom.
Sprav si ďalšie o 2 dní a budeš múdrejšia.

leyla9
autor
31. júl 2020

Mne sa zda ze len na tom mamateste je lepšie vidieť

leyla9
autor
31. júl 2020

@mondolina no práve že som tomu nechala teraz Voľný priebeh len mne ms nikdy nemesakala preto mi znova preplo 🤦‍♀️

veronikaszabova
31. júl 2020

@leyla9 za mna su negativne.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mondolina
31. júl 2020

@leyla9
Riešila si aj pred mesiacom....

leyla9
autor
31. júl 2020

@bambulienka25
to fakt iba ja vidim 😃
@veronikaszabova

snowflake07
31. júl 2020

@leyla9
Trosku roztiahni viacej nohy.7 x sa nadychni,ale iba 3 x vydychni.Mozes nohy spojit.Pozeram do mojej vesteckej gule,vykladam karty a vsetko mi ukazuje na cislo 3.Skus si kupit este 3 testy 3 dni pockaj.

leyla9
autor
31. júl 2020

@mondolina ved ja viem myslela som tak ze tento mesiac to nechám tak kym by ms nemesakala nebudeme riešiť ale mešká tak zase tu otravujem🤣🤣

leyla9
autor
31. júl 2020

@snowflake07 toto je co sa dementnu odpoveď ked sa ti nepáči nereaguj tebe nikto nepíše aby si roztiahla nohy tak sa láskavo správaj normálne alebo nekomentuj 🖕

mey8
31. júl 2020

@leyla9 to, že ti ms mešká môže mať 100 dôvodov, a pokiaľ to meškanie nie je vyslovene 10 dňové, 2 týždňové.... tak nie je nič vážne, stačilo, aby si mala neskôr ovuláciu, a už máš meškanie MS. ....skús najskôr pogoogliť, a navyše toto čo robíš ti fakt neprospieva, ani tvojmu zdraviu a ani tvojej psychike ....naháňaš duchov...
A teda ak tam ty vidíš toho ducha tak sa v kútiku duše teš, hladkaj brucho, a o pár dní sem šľahni test z dvoma koľajnicami...(ale pri 3dňovom meškaní by mal byť na teste duch, ktorého vidí aj niekto iný okrem teba, to čo vidíš ti skresľuje tvoja túžba..ja to poznám...preto ti píšem, že si nepomáhaš...)

snowflake07
31. júl 2020

@leyla9 A ako ti mame povedat ci si,alebo nie si tehotna ked nie vysetrenim na dialku?Z ocikaneho testu na ktorom je vidno zatial kanalik asi tazko.Tak karty ukazali pockat 3 dni.Aka otazka,taka odpoved🤗

leyla9
autor
31. júl 2020

@mey8 v pohode ja viem ze sama sebe robím zle tym ze si to možno nahováram a možno nie 😃🤦‍♀️ked človek da test pred ms píšu baby správ az ked bude meškať a všetci skáču ze načo sa testuje pred ms a keď ms uz mešká ako mne ajtak je zle a uz naháňam duchov 🙈🤣🤣🤣🤣🤷‍♀️

veronikaszabova
31. júl 2020

@leyla9 furt nic nevidim

leyla9
autor
31. júl 2020

Prosím vas žienky kde kúpim mamatest majú ho ešte niekde okrem netu?

veronikaszabova
31. júl 2020

@leyla9 ved kup barsjaky iny test. Ak si tehotna, test ti to ukaze. A je jedno, akej je znacky.

leyla9
autor
31. júl 2020

@veronikaszabova to mi je jasne len som čítala ze je super a citlivejší ako ostatné by som otestovala znovu ten a ešte niaky iny o pár dní a potom by aa videlo ci majú pravdu vtom ci je mamatest top 😃

vierkainka
31. júl 2020

Ja som dkupika mamatest v lekárni Dr. MAX... A prečo chceš práve mamatest? Véd kľudne kúp aj iný🌼🙂Ak ti mešká a si tehotná, tak ti to ukáže hocijaký test.

leyla9
autor
31. júl 2020

@vierkainka asi nie som tehu ked su tieto testy negatívne alebo mi ukáže až ked bude dlhšie meškať 🤣

leyla9
autor
31. júl 2020

@vierkainka a kedy si ho kúpovala ak aa smiem spýtať

ancovicka21a
31. júl 2020

po 3dnovom meskani ti uz ukaze aj digi test,tak si radsej kup ten,ako nahanat duchov..na prvom nic nie je a na druhom je asi kanalik..

stanusenka
31. júl 2020

Pepino obyčajný v tescu, ten nikdy nesklamal a ukázal včasne

deti95060810
31. júl 2020

na tom fialovom nevidím vôbec nič...☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre