Testy z Aliexpressu

15. aug 2023

Ahojte sú tieto testy spoľahlivé?? Ukazujú dobre? Resp neviete aká je citlivosť?? Nikde som to nenašla. Testy som dostala od kamošky, ktorá ich už nepotrebuje... Ďakujem za odpovede

wishes
15. aug 2023

Ahoj, ja sice nemam tieto testy, ale trochu ine z aliexpressu a su maximalne presne, ani raz neukazali zly vysledok 🙂 tehotenstvo zachytili v den meskajucej menstruacie 🙂 takze za mna urcite radsej aliexpress ako tie predrazene na slovensku 🙂

olivia_c
15. aug 2023

@wishes prosim ta ktore testy z ali myslis? Ja som kedysi mala tie onestep, a tie snad ukazali na kazdom teste slabu ciarku a to som tehotna nebola. Uz ma tiez nebavi kupovat testy drahe z nasich lekarni.

wishes
15. aug 2023

@olivia_c ja tieto mam z aliexpresu, ked som nebola tehotna boli snehobiele a potom postupne ciarka tmavla… 🙂 niekedy som testovala aj 2 naraz, ci tam nebude rozdiel, ale ukazalo rovnako na oboch 🙂

autor
15. aug 2023

@wishes aká je tam citlivosť prosím ťa? Ja ich mám veľmi bledé, tak neviem či je to všetko ok, keď digi napísal pregnanc

olivia_c
15. aug 2023

@wishes dakujem, skusim objednat 🙂

wishes
15. aug 2023

netusim aka tam je citlivost, nie je to tam nike napisane 🙂 ale ked mi ukazalo dve ciarky, tak sama som tomu neverila, kedze su z aliexpressu 😂 poslala som priatela do lekarne kupit digi test a ten to uz len potvrdil 🙂

wishes
15. aug 2023

takto vyzerali tie testy v den ocakavanej menstruacie… nebol to ranny moc, takze nebola tam vysoka koncetracia hcg 🙂

autor
15. aug 2023

@wishes a mala so normálne silnú ciarku?? Ja mám všetky také bledé 🤔😔🤦

wishes
15. aug 2023

a nasledne o 3 dni to uz bolo jasne ako facka 😀

autor
15. aug 2023

@wishes takéto presne mám aj ja ale meškajú mi už 4 dni

autor
15. aug 2023

@wishes tá druhá foto je už jasná, keby mám takú tak nestresujem 🤦

autor
15. aug 2023

@wishes toto je rozdiel dva dni 🤔

bejbs123
15. aug 2023

Za mna su testy z ali najhorsie a su to zbytocne prachy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre