Testy z Ali

tehu2
11. máj 2023

Ahojte baby idem sa vás spýtať
Včera som si len tak spravila test počas dňa a vyšiel mi pozit. Večer som robila ďalšie a dnes ráno tiež a ostatné sú negatívne
Kúpila som z aliexpresu testy a chcela som ich vyskúšať
Tehotná by som nemala byť, aj keď mi MS mešká ale neskava mi normálne cca 3 týždne 😆
Stretli ste sa doktora s takýmto prípadom? Môže byť chybny test (ten poziitvny) lebo sa mi nechce veriť ze by mi vyšlo ďalších mnoho negatívnych.
A keď som ho robila ta prvá čiarka bola hneď vidno a potom za 5 min zostala ako keby tam bol ozaj daly omyl
Ďakujem za odpovede
Prikladám foto testov

oblaacik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tehu2
autor
11. máj 2023

@oblaacik práveže si myslím ze to bol vadný test pretože ranný moc som testovala 2x náhodné výber testu a oba negatívne zas si myslím ze toľko testov falošné negatívnych by nebolo a meska mi ms 5 deň takže ranný by už isto bol pozitívny keby som v tom

stanulienkat
11. máj 2023

Kto si preboha kupi test z Ali???🤔🙄

tehu2
autor
11. máj 2023

@stanulienkat vidíš nájde sa aj taka🤣 a isto niesom nejadina
Ja som ich kúpila len zo zvedavosti nesnažím sa o ďalšie deti ani nič podobné len som bola zvedavá co sa tyka kvality😉

hruska91
11. máj 2023

@tehu2 ja kupujem testy z ali ale ovulacne, zatiaľ vždy vyšli dobre ako mali (2roky cca kupujem )

sajmonka_1216
11. máj 2023

@stanulienkat veľa ľudí…
Ja mám aj ovulacne aj tehotenské a tehotenské, presne tieto čo ma autorka a nikdy neukázali falošnú čiarku ani kanalik..
vieš keď sa niekto snaží o bábätko, je nemysliteľné kupovať 2 testy ovulacne napr. za 3€, keď ich za mesiac spotrebuje aj 15 (v mojom prípade)

abbies
11. máj 2023

@stanulienkat ja som si kúpila ovulačné a na prvý pozitívny som otehotnela. A to sme mali prvé dieťa z IVF.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre