Testy tmavnú pomaly

luciferka93
27. feb 2024

Ahojte, 17.1 som mala poslednú MS, 14.2 som mala ovuláciu na 29DC z ovulacnych testov... Od 25.2 som si začala robiť tehotenské testy, včera som mala také jemne spinenie alebo jak to nazvat len keď som šla na wc a dnes tiež iba trosku také jemnúcko ružové, skôr asi ako výtok mi to prišlo. Volala som Dr idem k nej až 5.3...dovtedy zosaliem lebo neviem ci sa báť, alebo nie... Pri prvom tehu si vôbec nepamätám toto... Aj mi príde ze mi testy strašne pomaly tmavnu... Je to bežné? 🫣 Už si hovorím ze bože už nech príde bud riadna MS abo poriadny tehotenský test 😅 strašne túžime po 2 bábätku a tento cyklus je doslova nekonečný

ameli221
27. feb 2024

@luciferka93 vôbec sa nestresuj, vyzerá to veľmi nadejne. Tie testy si začala robiť veľmi skoro, preto sú také slabe, no tmavnu, čo znamená, že sa embryjko vyvíja.... bude dobré zo spinenia si nic nerob, embryjko sa napaja na maternicu a pritom môže vzniknúť drobné krvacanie... Bude to ok, podstatne je, že čiarka silnie. Držím palce.

nadush
27. feb 2024

Silnejú zatiaľ fajn, ale keď sa bojíš (čo chápem, tiež by som sa), tak behni na krv ako samoplatca do labaku 😊 držím palce 🍀

mazisika
27. feb 2024

podla mna to vyzera celkom nadejne, no asi je skoro na to robit este nejake zavery. ale ja by som asi uz bola v tom, ako sa poznam, ze je to pozitivne.

luciferka93
autor
27. feb 2024

@ameli221 tiež ma napadlo, že či si tie testy nerobím priliz skoro, ale už 3 dní mávam strašnú zahu večer a to ja nemáva nikdy tak preto som testla lebo som to mala aj pri prvom. Teraz otestujem asi až za 2 dní. Ďakujem moc, to čakanie je najhoršie ☺️

luciferka93
autor
27. feb 2024

@nadush a to k obvodnej na krv a zanesiem do labaku ci? Nemám s týmto skúsenosť

luciferka93
autor
27. feb 2024

@mazisika ved tiež sa držím v tom ze áno, ale človek sa nechce predčasne tešiť, lebo veď je to ešte veľmi skoro ☺️ nerada by som bola sklamaná potom

mazisika
27. feb 2024

@luciferka93 tak to ano, ale tak v kutiku duse, predsa len to tam je, taka nadej, ze aj tie testy vyzeraju tak, ze by z toho nieco mohlo byt. budem drzat palce, aby to tak aj bolo ozaj 🙂

luciferka93
autor
27. feb 2024

@mazisika veľmi pekne ďakujem 🍀

nadush
27. feb 2024

@luciferka93 to neviem, či obvodná ti vezme, ale u nás mame napr medirex, kde si vies zaplatiť odber krvi na hcg 😊

luciferka93
autor
27. feb 2024

@nadush aha, tak to neviem ci tuná na okolí niečo také, ale asi vydržím už týždeň sak snáď ma neslaktrafi ☺️😅

no_co_uz
28. feb 2024

@luciferka93 ahoj. Robila si test aj dnes? Silneju uz? Ja som v podobnej situacii. Ale na tvojich vidim maly progres...moje su uz treti den viacmenej rovnake :/

luciferka93
autor
28. feb 2024

@no_co_uz ahoj áno robila, ale inú značku som kúpila, tam kde sú dva testy je značka rapiclear čerajší a dnešný test a ten 1 test z dneška je Dr. Max. Ja som zrejme testovala skoro lebo v pondelok som mala implantacne spinenie a až od dnes začali testy tmavnut

no_co_uz
28. feb 2024

@luciferka93 tak to si na tom asi lepsie ako ja. Ja som mala implantacne spinenie v piatok, vtedy aj slabulinky test, od vtedy som ziadne spinenie nemala...ale nejako sa im nechce silniet.z 12 dpo na 13 dpo bolo vidno progres ale teraz uz treti den vyzeraju rovnako. Hcg z krvi som mala vcera 38, co je dost malo. Tak drzim palce nech to dobre dopadne...ja idem na dalsiu krv v piatok, tak sa azi dozviem konecny verdikt, ale skor cakam zle spravy nez dobre.

luciferka93
autor
28. feb 2024

@no_co_uz treba myslieť pozitívne aj keď chápem ze je to ťažké, ja idem k Dr 5.3 takže tiež ešte neviem na com som 🫣 daj vedieť ako si dopadla ale držím veľmi palce ✊

no_co_uz
28. feb 2024

@luciferka93 ano viem, ze by som to nemala hned zatracovat a byt pozitivna. No ja este ziadne babo nemam a uz som prekonala 4 potraty...tak tazko sa mi hlada pozitivita :/ bodajby to teraz dopadlo inak...no len indicie k tomu niesu :/ ...dam vediet ci krv poskočila..dufam, ze ano

luciferka93
autor
28. feb 2024

@no_co_uz tak to áno, to je mi ľúto, to potom jasne ze človek nevie moc myslieť pozitívne 😔 každopádne držím silno palce a daj vedieť 🙏🍀

luciferka93
autor
1. mar 2024

@no_co_uz ahoj, ako si dopadla? ☺️

no_co_uz
1. mar 2024

@luciferka93 zle...hcg dnes uz len 27...takze koniec...len dufam, ze sa aspon skoro rozbehne menstruacia, nech ma nenatahuje , lebo ani nespinim ani nič...

luciferka93
autor
1. mar 2024

@no_co_uz Jejda tak to mi je ľúto 😔 tehotenský test tuším nikdy nie je istota. Už teda nech ti čím skôr príde MS, a skúsiť znova, aj keď je to začarovaný kruh asi... A nemôže to mat súvis nejaký zdravotný? Kamarátka mala to isté viac krát z toho nič nebolo a potom jej iná lekárka nasla čosi na maternici, pre liečili a sup hneď bola tehotná a krásne donosila ☺️

no_co_uz
1. mar 2024

@luciferka93 a ty ako sa mas? Testovala si este? Ja mam ako ochodene asi vsetky vysetrenia. Bola som raz tehu po inseminacii, 3x po KET. Mala som aj liecbu nastavenu a aj tak som vzdy potratila. Vysledky mam vsade dobre..tak neviem uz kde moze byt vzdy problem 😬 ja som taky ten pripad, ze vsetko u mna vyzera ok, ale i tak to vzdy dopadne zle ale nikto nevie povedat preco...lekari mi vzdy povedia, ze vsetko uz by sme aj mali, jedine co vam chyba je trocha stasticka...diagnoza, ze Dr. House 😐 no ale co narobim...asi nam zostava len skusat a dufat ,ze jedneho dna to dopadne inak

luciferka93
autor
1. mar 2024

@no_co_uz alebo sa vykašľať, nerieši a príde to samé, aj to sa niekedy stáva keď všetky výsledky sú OK, ale to je podľa mňa veľmi ťažké, lebo hlava je mocný čarodej. Testovala som včera, dnes si dávam pauzu, nebolo ani kedy malý ma teploty a už chytám teplotu asi aj ja 🫣🫣🫣 takže budem testovať až zajtra nech vidím riadny rozdiel

no_co_uz
1. mar 2024

@luciferka93 ako..ja by som to ani tak neriesila, aj by som si povedala, ze kaslat a uvidime..akurat u mna troska tlaci uz moj vek. mam 35...kebyze som v rovnakej situacii a mam 25 tak sa na to pozeram uplne inak a nechala by som tomu este par rokov volny priebeh....

luciferka93
autor
1. mar 2024

@no_co_uz jasne to chápem, uvidíš, každopádne držím moc palce aby sa to podarilo úspešne, a dúfam ze uvidím príspevok čoskoro s testom s riadnymi kolajnicami ❤️ vek je len číslo 😉 sú aj staršie ženy a detičky majú, možno ešte len to vaše vysnívané čaká na vás 🍀

no_co_uz
1. mar 2024

@luciferka93 dakujem 🙂 snad nam to vyjde jedneho dna. Staviame domcek tak by som rada zaplnila detsku izbu 🙂 a drzim palce aby testy ukazkovo tmavli a babo rastlo v brusku ako z vody ❤️

luciferka93
autor
2. mar 2024

@no_co_uz určite to vyjde ✊🍀 len to čakanie na ďalší cyklus je nekonečne a potom zas na testovanie že?, ☺️ dnes som testla a tmavnu tak sa teším ❤️

no_co_uz
2. mar 2024

@luciferka93 tak to vyzera velmi nadejne 🙂 testy pekne tmavnu. Kedy sa chystas na krv? Ci pojdes uz az rovno na sono?

luciferka93
autor
2. mar 2024

@no_co_uz vieš čo na krv asi nie lebo ani nwm kde tuná berú krv takto, a utorok idem na sono tak už počkám co mi doktorka povie, nechcem sa stresovať, lebo už len každá poradňa bude stres ci všetko ok.... Človek má stres ci príde ovulka, potom ci budu // na teste potom ci je všetko OK a stres stále 🤣🤣🤣

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre