Testy nesilnejú

beruska1108
12. feb 2021

Ahojte mate podobnú skúsenost ze testy nesilneli aj tak ste boli tehotné? Posledný mama test je dnes ránopotom dva modré sú robene na obed prvý Dr max ten je slabí a druhy maybe ten sa mi zdá taky lepší. Vôbec neviem co si mam Otom myslieť. Dnes termín ms

babovka2321
12. feb 2021

@beruska1108 takze posledne tri testy su z dnesneho dna a predchadzajuce tri? Hadam nie su tiez vsetky tri zo vcera.

alienkami
12. feb 2021

Kedy máš mať MS? Lebo podľa mňa sú tie testy negatívne všetky.

beruska1108
autor
12. feb 2021

@babovka2321 prvý pondelok druhy utorok potom štvrtok a posledný mama test dnes ráno a vôbec nesilnie 😪

alienkami
12. feb 2021

A to tehotenstvo máš potvrdené gynekológom alebo si len myslíš, že si tehotná?

sense
12. feb 2021

Ze pockaj dva dni a sprav test z ranneho mocu....a uvidis vi ciarka zosilnie

nikpa
12. feb 2021

@beruska1108 podla mna tie modré vyzerajú najviac ze áno ale ked si budes robit každy den tolko testov tak ti z toho prepne žena. Ja by som aspon 2 dni pocakal a v nedeľu ráno vyskúšaj..

babovka2321
12. feb 2021

@beruska1108 mne zo zaciatku tiez tmavli ciarky pomalsie, ale tak ako hovoria vyssie, pockaj aspon dva dni, urob si z prveho ranneho mocu a uvidis... ak sa nedostavi MS.

veronikalubko
12. feb 2021

Za pár dní skus clearblue, digitálny, je drahší ale podľa mňa presnejší 🙂

alienkami
12. feb 2021

Ak je dnes 14. deň po ovulácii, tak si ešte len teraz teoreticky mala mať menzes. Minimálne dva dni počkaj - najlepšie aspoň týždeň, a až potom urob test.

mikasz
12. feb 2021

@beruska1108 nema vyznam robit testy kazdy den, hcg stupa obden, navyse len dnes mas termin ms, vyskusaj urobit o 2dni.
Vzdy rob testy rano. Su to 10-tkove?
Pricin preco ciarka netmavne moze byt vela, treba vsak verit, ze to bude ok a nestresovat sa testovanim kazdy den

mikasz
12. feb 2021

@veronikalubko digitalny nie je presnejsi, navyse je to citl.25, cize skor ukaze tehu 10-tkovy

veronikalubko
12. feb 2021

@mikasz podľa mňa záleží od hodnoty hcg, mne toto nezoberie nikto pretoze je to vlastná skúsenosť toto tehu 😊 na 10tkovom slabšie čiarky a na clearblue 2-3+ 🙂

hailey1
12. feb 2021

@beruska1108 boze, zeny 🙏🏼 vy sa same psychicky tyrate

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nerya
12. feb 2021

Ani mne nesilneli, až týždeň po to čo mi mala prísť ms sa mi zdá 😉

dmk_1
13. feb 2021

@beruska1108 mne 10 dni nesineli, kym neprislo krvacanie.. Proste sa plod neuchytil a odchadzal. Netyraj sa sama takymi testami, kde musis lustit a hladat pod lupou

adka998
16. apr 2024

Ahoj, ako ti to dopadlo? Ja mám momentálne ten istý problém a neviem čo si mám myslieť. Cely deň nad tým premýšľam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre