Testy negatívne, menzes nikde

emilyemilia
15. jún 2024

Ahojte. Mam 21 rokov. Mam pravidelny pohlavny styk s ochranou, menstruaciu som mala pravidelnu. Dva krat za mesiac som mala pocit ako ked mam mat ovulaciu aj spinenie som mala biely vytok… prisiel den menstruacie a nic.. preslo 8 dni od zacatia menstruacie ktora mala zacat.. nic.. je to uz 40 dni od poslednej menstruacie. Hovorim nikdy ale ze nikdy sa mi to nestalo…. Par krat pocas tohto tyzdna som mala mensie bolesti v bruchu ako ked mam dostat ale nic, aj spinim bielyn vytokom.. sla som ku gynekologovy na krvi som negativna, v maternici nic nevidia.. testy negativne… kramy nikde.. viete mi s tym poradit? Je moznost ze som tehotna aj ked testy neukazuju? Alebo je to porucha ?

vanilkovazmrzka
15. jún 2024

Ak si mala dvakrat pocit, ako pri ovulacii, mozno sa to telu na prvy krat nepodarilo, skusilo to druhy krat. Cize si mala ovulaciu neskor, aj ocakavana menstruacia pride neskor. Hoci lekar by asi videl v akej faze cyklu sa nachadzas 🤷‍♀️ kazdopadne vsetky tieto otazky si mohla polozit rovno doktorovi a mala by si najlepsiu odpoved 😄

Obcasny vykyv v cykle sa ale myslim vyskytne raz za cas u kazdej zeny. Alebo takmer u kazdej…

ysseba
16. jún 2024

@emilyemilia a mozno si mala anovulacny cyklus. Skratka, ze si ovulaciu nemala. Stava sa to. Neni vajicko na vyplavenie, nemusi byt ani menstruacia 🤷🏼‍♀️

emilyemilia
autor
16. jún 2024

@vanilkovazmrzka ďakujem za odpovede

emilyemilia
autor
16. jún 2024

@ysseba o tom som nikdy nepocula ale dakujem 🫶🏻

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre