Testy negatívne aj pozitívne

12. okt 2024

ahojte, co si o tomto myslite lebo ja som uz jelen.

lienka.7
12. okt 2024

Ten 3 by som povedala ze niečo tam je, ostatne negatívne. Treba robiť z ranného moču. Koľko ti to mešká?

autor
12. okt 2024

@lienka.7 na vsetkych pepino testoch je slaba ciarka a na dnesnom bola riadna a na ostatnych nic. neprisla mi ms po pôrode,tehotna byt nechcem

stellarstar
12. okt 2024

Keď nechceš byt tehotná treba sa chrániť, HAK, kondóm atd. Testuj s rovnakou značkou a 10vou resp chod za gyn nech sa na teba pozrie. A pepino testy ze vraj nie sú dobré

lienka.7
12. okt 2024

Vraj pepino testy duchuju, aj keď mňa nikdy predtým nesklamali. Urob si woman secret test, pripadne chod na gyndu alebo si dat vziať hcg.

autor
12. okt 2024

@stellarstar no nie som dokonala stane sa chyba , je tak milion deti na svete, ja som sa pytala na ine

stellarstar
12. okt 2024

Však píšem že testuj iným 10vým testom a nie 20/25vým testom a keď nie si istá chod za gyn nech sa na teba pozrie

januska12323
12. okt 2024

Robiť tri testy za deň nemá zmysel, sprav o dva dni rovnakú značku ako ten s dvomi čiarami a uvidíš. Koľko si po pôrode?

kiki68
13. okt 2024

Minimalne dva mas pozitivne, jedine k lekarovi, ci to vobec je nejake zdrave tehu, alebo iba biochemicke a pripadne ci budes musiet na cistenie. Podla tych od 10-12 je to totiz narast hcg, ale ked meska ms, tak ta ciarka je dost slaba. Treba zistit, co sa deje

sofia1979
13. okt 2024

Robíš rôzne testy. Treba robiť jednou značkou a ráno. Tretí vyzerá pozitívne držím palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre