Testy a slabá menštruácia

16. feb 2023

Pred 4 dňami som dostala slabý menzes. Trval 2 dni. U mňa dosť nezvyk. Aj keď tento cyklus som bola mierne nachladnutá. Test som skúsila včera a čosi sa mi tam zdalo, tak som urobila test aj dnes ale inej značky a nevidela som tam nič.b Ak som tehotná, tak ukáže mi čiarku každý test 10kový alebo musí byť tá istá značka? Všade čítam že sa musí testovať tou istou značkou lebo iný test nemusí nič zachytiť.

tinkavvv
16. feb 2023

To uz by tam boli kolajnice z predchadzajucej ovulacie. Test je negativny, menstruacia bola. Nie si tehotna. Cyklus sa moze menit, este si aj chora bola.

autor
16. feb 2023

@tinkavvv asi áno, skôr ms zaujíma či aj v takom prípade platí to že sa musí testovať rovnakým testom.

tinkavvv
16. feb 2023

Ak by si bola tehotna, vsetky testy by boli pozitivne. Je to jedno.

mimusa94
16. feb 2023

Dobrý vecer dievčatá prepáčte že sa tu takto šupnem, chcem sa aj ja opýtať som 23den cyklu moj cyklus je väčšinou 24dnovy
Ale v utorok som si robila test a vyslo mi toto
Dnes mám ale slabe spinenie ktoré sa pomaly stráca, bolesti nemám ziadne v pondelok som objednana na vyšetrenie. Tak dufam že to nebude nič vazne.Pri prvom tehotendtve mi tak skoro ešte pred menštruáciou nenabehlo koľajnice a teraz toto🙈 až mi to rozum neberie
Čo si otom myslite? Dakujem za nazor

tinkavvv
16. feb 2023

@mimusa94 tak tu je to jasne. Gratulujem a drzim palce, aby bolo vsetko v poriadku.

martinusik91
16. feb 2023

@mimusa94 gratulujem 😍 a v dobrom závidím❤️🎉

mimusa94
16. feb 2023

Aj ja som to tak mala ale nič ztoho nebolo :/ bude to asi tým prechladnutim, ale skúste pockat a o pár dni spraviť další aby ste si bola ista

mimusa94
16. feb 2023

@tinkavvv dakujem krasne🥲❤️
@martinusik91 dakujeeem moja prvorodený bude mat 11 rokov ták už by bol aj najvyšší čas🙈❤️

autor
16. feb 2023

@mimusa94 u mňa asi nebude veľká šanca na tehotenstvo ale tak pre istotu som test urobila.

ailiba
16. feb 2023

Testy tej istej znacky je dobre pre porovnavanie na uplnom zaciatku tehu. Po tyzdni meskania ms (alebo prebehnutej) by to uz malo byt jedno. Pravdaze este nemusia byt kolajnice, ale ked si ciarku na poslednom teste nemala vobec, tak asi tehu nie si. Je mi luto.

mimusa94
16. feb 2023

Poznam to ja som sa tiež tých testov čosi narobila🙈🙈🙈

martinusik91
16. feb 2023

@mimusa94 môj bude mať v decembri 10 tak úplne chápem tvoje pocity 😂😅

mimusa94
16. feb 2023

@martinusik91 no super :D :D človek už normálne rozmýšľa či to zvladne 🤣 po toľkých rokoch

martinusik91
16. feb 2023

Ja som mala úplne slabu čiarku na 9ty deň meškania. Až potom postupne silnela.

autor
16. feb 2023

@ailiba test bol takýto test. Tehotenstvo neplánujem len som otestovala nech som si istá. A keďže čítam že test by mal byť rovnaký tak ma to zmiatlo.

martinusik91
16. feb 2023

@mimusa94 ja dúfam že sa nam tiež ešte pošťastí ale to je akoby si bola znovu prvorodička. Aspon ja mám taký pocit. Už ani neviem ako také bábo chytiť 😅

mimusa94
16. feb 2023

@martinusik91 presneeee taaaak 🙈🙈🙈🙈😳

autor
16. feb 2023

@martinusik91 to by som chápala ale.ja som ms mala, bola silná prvý deň, aj veľké krvné zrazeniny az6na druhý deň to bolo silnejšie špinenie. Na tretí deň už len pár kvapiek krvi a koniec. Čiže neviem či to brať ako normálnu ms alebo ako

mimusa94
16. feb 2023

Nič :/ skus potom tie pepino testy tie sú celkom Okey ztoho vsetkeho

ailiba
16. feb 2023

Tak to je dobre, nebudes tehu, neboj sa. Ano, rovnake by mali byt, ale uz v istom stadiu ti takyto snehobiely test nevyjde, ked si tehu.

martinusik91
16. feb 2023

@mimusa94 držím palce ❤️

autor
16. feb 2023

@mimusa94 pepino vraj najviac duchuje, teda aspoň tú na mk.
@ailiba vďaka 🙂 vyskúšam pre istotu ešte o dva dni test a ak bude negat. Tak veru nič z toho. Dieťa by sa zatiaľ ešte nehodilo keďže študujem.

martinusik91
16. feb 2023

Ja som mala podobne a dr mi povedal že občas to takto zblbne a kým sa to neopakuje je to ok. Možno len hormóny štrajkujú.

ailiba
16. feb 2023

Super, to uz budes mat uplnu istotu. Jaj, tak nakoniec dobre... Este mas cas.

mimusa94
16. feb 2023

@martinusik91 ja som mala taký predvcerom, taký mi neukázal ani keď som bola s prvou tehotna v 5tyzdni🤣
Aj som čítala keď je vysie hcg mozu byt aj dvojičky tak dufam že toto nie lebo to mame v rodine🙈

autor
16. feb 2023

@martinusik91 snáď to bude aj môj pripad. Chránim sa dvojnásobne čiže asi by bol zázrak ak by to bolo tehotenstvo, aj keď ako sa vraví, nič nie je nemožné

mimusa94
16. feb 2023

No mne ukazal pekne, a kamoska pôrodná asistentka len s pepinom testovala a toez spokojna bola, aj mne pár testov duchovalo raz mi dokonca vybehli hneď koľajnice ale nebol to pepino ale asi mamatest, a samozrejme nič zroho keď som robila dalsi

martinusik91
16. feb 2023

@mimusa94 aj my. Švagor mal dvoch pubertiakov doma a čakali ďalšie. Zrazu len že dvojičky 😂😍 hlavne nech su zdravé. Ja by som brala dvojičky ale ako prvé. To by bola paráda 😍

mimusa94
16. feb 2023

@martinusik91 moja mamina mala to bolo sialenstvo🙈🤣 lebo v tom čase som aj ja cakala prvé my sme to mali naraz s odstupom 4mesiscov cize sme mali doma 3jicky🤣 to bola hruza🤣🙈 ale áno ako pises hlavne nech je to zdravé❤️potom sa všetko da

martinusik91
16. feb 2023

@mimusa94 ja mám pcos tak to by bol už druhý zázrak ktorý by sa podaril. Ale tak dúfam trošku že sa pošťastí. Keď nie, mám aspoň to jedno ❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre