Testovanie 14 dní od styku

12. apr 2023

Poslednú menštruáciu som mala 14.03. a styk bol 24, 29,1,2.
02.04 večer už muž išiel preč.
Teoreticky mi menštruácia mešká 1 deň, no netestujem sa takže neviem kedy reálne prebehla ovulácia.
Ak skúsim budúci pondelok bude od posledného styku 14 dní, už test ukáže nie?

anjelicek26
12. apr 2023

Kedze najpravdepodobnejsia trefa do cierneho bude okolo tho 29ho, tak kludne testuj... ale zajtra rano, ranny moc, drzim palce.

autor
12. apr 2023

@anjelicek26 a kebyže negat., je podľa teba ešte šanca?

anjelicek26
12. apr 2023

Ak bol posledny sex druheho, tak by este mala sanca bola... ale ked ti meska, je to podla mna dobre znamenie...

floki1994
12. apr 2023

Ak ti uz meska tak kludne vyskusaj ;) a aj keby bol negativny potom zas napriklad v pondelok 🙂 drzim palce

beatrixx1525
12. apr 2023

Mala som menštruáciu 13.12. styk tiež 29 a vyšlo to, prvý jemne pzitiviny test bol už 9.1., podľa mňa kľudne testuj a sranda jak skoro na deň presne (až na mesiac) sme 😀

autor
12. apr 2023

@beatrixx1525 jeeej gratulujeem🥰 bolo by super byť na rovnako tehotné 😃
Ja som zvykla mať ovuláciu i na 18 - 20dc, pomaly mi dozrieva vajíčko, takže troška sa bojím, že bude negat. a budem sklamaná..

beatrixx1525
12. apr 2023

Ďakujem, ja som si ovuláciu testovala už pár mesiacov predtým aby som mala cca prehľad, mám pocit že práve ten mesiac prebehla dvakrát 😳😂 ale tiež som odsledovala z testov tak priemerne až okolo 17 dňa, neboj spermie na vajíčko toľko počkajú, horšie by to bolo naopak. Držím palce a veľa šťastia 😁 potom dúfam sa tu rovno prídeš pochváliť 😊

autor
12. apr 2023
daduska6199
12. apr 2023

Niečo slabučké tam vidím skús o dva dni ďalší 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre