Test zoslabol

6. okt 2022

Baby chcem sa opytat ms meska uz 4dni dneska som 18dpo na 12dpo som mala viditelnu slabu ciarku ktora, pomalicky silnela a dneska test uplne slabucky 😔 myslite ze je este nejaka sanca prikladam foto vsetky su robene z ranneho mocu
BT sa stale drzi hore

barju
6. okt 2022

Test mohol mať len menej farbiva ale treba byť pripravený aj na biochemické. Videla som už také testy keď zoslabol a potom zase zosilnel. Otestuj rovnakou znackou o 2 dni aby si vedela na čom si. Držím palce

svokrinjazykmonika
6. okt 2022

To si nikto naozaj neprečíta návod na krabičke alebo čo? Veď sa tam jasne píše že sa má správny výsledok odčítať max. do 5 minút a potom je test na vyhodenie. 🙄

tessa2299
6. okt 2022

Uz v porovnani 14 a 16dpo ti test nezosilnel. 😔 takze podla mna biochemicke.

mimi3008
6. okt 2022

@svokrinjazykmonika ona nikde nepise, ze odcitavala po viac, ako 5 min. Tym zoslabol myslela v porovnani s predchadzajucimi testami

18dada18
6. okt 2022

Mrzí ma to, ale nebudem ti dávať plane nádeje. Je to biochemické (pokiaľ nebol zlý test, pre istotu pretestuj zajtra) .. tiez sa mi to uz stalo. :(

leuska1991
6. okt 2022

Ja už som sa tiez poučila. Testovať az po vymeskani ms. Držím palce. Inak za mňa najspolahlivejsie sú digi clearblue testy. Skús ten

zzzza
5. sep 2024

Ako ste dopadli?

autor
5. sep 2024

@zzzza toto bolo nakoniec biochemicke, ale o pol roka na to sa podarilo a uz mam pri sebe ten najvzacnejsi poklad ❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre