Test v deň menzesu

23. nov 2022

Ahojte, včera ráno aj dnes som robila test, dnes mala prísť ms a asi aj prichádza.. mám špinenie, je ešte nádej alebo ide o biochemické? Vrchný test včera, spodný dnes.. ďakujem 🙂

tessa2299
23. nov 2022

Pockaj vytiahnem vestecku gulu..... to ti tu nikto s istotou nepovie. Moze ist o biochemicke a embryo sa vyplavi alebo len spinis a prestane ti to. Je to 50 na 50. Ale drzim palce

tessa2299
23. nov 2022

Inak na to spinenie je dobry ascorutin aj volne predajny. Klud a oddych, vylozene nohy. A voda s citronom.

bambieblue
23. nov 2022

Nemysli hned na to zle prosim ,kludne mozes spinit koli uhniezdovaniu ,niektore baby maju normalnu ms a ani nevedeli ze su tehotne tak len klud nestresuj sa lebo to ti nepomoze prave naopak , neboj bude vsetko v poriadku🙂

zuzka565
23. nov 2022

Ja som pri druhom tehotenstve spinila od začiatku až po 15tt. Potom tehotenstvo prebiehalo bez problémov. Nemusí to byť hneď biochemické. Skús zavolať svojmu dr.

dominika1922
23. nov 2022

@tessa2299 chcem sa spýtať na ten ascorutin. Mam ho aj ja, brala som ho pred mesiacom pri biochemickom keď som veľmi krvácala. Má zmysel ho brať aj teraz keď sa snažíme znova a menzes Má prísť až v pondelok či to nebude mať vplyv na to či sa plod udrží alebo nie ?

tessa2299
24. nov 2022

@dominika1922 ja si myslim, ze nie. Aj ja som spinila pri biochemickom. Vtedy sa zle uhniezdi embryo alebo je chybne a telo "ho neprijme". Ascorutin je skor na spevnenie cievok.

saska.j
24. nov 2022

Ja som tiež zo začiatku spinila. Čiarka silneje.uvidis najbližšie dni

autor
24. nov 2022

Ďakujem Vám, je to pre mňa stres lebo som už raz potratila v lete 😓 zajtra ráno idem na krv, špinenie ustupuje, teraz som si robila aj digi test ❤️ snáď to bude ok 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre