Test ukazuje 2 - 3

ivanka1997
2. mar 2022

Ahojte dievčatá moja otázka môže clear blue ukázat 2-3 keďže mi menštruácia mešká druhý deň ? Žiaľ zatiaľ je na lekára pri skoro pred pol rokom sa mi stalo že testpo týždni ukázal 1-2 a za týždeň som sa dozvedela že to bolo biochemické těhotenstvo máte skúsenosti aj vy s biochemickým tehotenstvom? Díki

ivanka1997
autor
2. mar 2022
mariaveronikag
2. mar 2022

toto vyzerá teda jednoznačne na bábätko 🙂

naty_10
2. mar 2022

Mne 2 dni meškala MS a digitálny mi ukázal že som tehotná + 1-2 a nakoniec som začala krvácať a jednalo sa o mimomaternicové.Lenže mne druha čiarka na normálnom teste nesilnela,bola rovnaká.Takze by som si na tvojom mieste skúsila taký bežný test,a budeš vidieť či druha čiarka silnie.
Držím palce ! 🙂🙂🙏

alina765
2. mar 2022

@ivanka1997 Si tehotna gratulujem 🥰

mer12
2. mar 2022

@ivanka1997 ono ten ukazovateľ týždňov nie je až tak presný, je tam veľmi veľký rozsah, každopádne pri takomto krátkom meškaní je 2-3 veľmi dobré znamenie 🙂

lucylliana
2. mar 2022

Ak ti ukazuje na teste 2-3 to znamená že si v 4-5tt tehotenstva. Ku ginekolodovi môžeš ísť s tým že bude vidieť zrejme ešte len gestačný vak. Vezme ti krv na HCG a objedná ťa za týždeň dva na opätovnú kontrolu

christinka1
3. mar 2022

@ivanka1997 áno môže,ja som si robila v deň meškajúcej menštruácie paličkový a na ďalší deň clear blue a tiež mi tak vyšiel

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre