Test ráno

lennyd23
5. feb 2021

Ahojky.
Je rodil udělat test ráno a přes den třeba?

pribinak
5. feb 2021

Ráno je najvyššia hodnota HCG v moci, takze napr pre snazivky to má veľký význam

lennyd23
autor
5. feb 2021

@pribinak nu a když chodím na záchod i přes noc, má to nějaký rozdíl?

pribinak
5. feb 2021

@lennyd23 Neviem

sense
5. feb 2021

@lennyd23 v noci ale asi menej pijes alo cez den... ono ak ti meska ms tak je to v podatate jedno kedy test spravis...zvlast ak budes robit ten citlivejsi desiatkovy

mamanadruhuu
5. feb 2021

Ahoj. Mne pri oboch tehu ukazovali najlepšie a najsilnejšie hcg poobede ako ráno. Takže myslím si ze je to jedno. Ráno je len moč najcistejsi lebo celú noc nepapas asi preto sa to tak hovorí

siska53
5. feb 2021

@lennyd23 ja som.nevedela a spravila si ho vecer 😅 pri druhom som robila rano a dost mozne, ze som bola aj predtym v noci na wc..

lennyd23
autor
5. feb 2021

@sense dělám si vždy 10tkovy od pepino. Dnes by sem měla dostat Ms, včera sem si dělala jeden a vyšel čistě negativní a to je to 19 dni po nechráněném sexu

sense
5. feb 2021

@lennyd23 tqk mozno ms este dostanes...nechraneny styl nemusi hned znamenat tehotenstvo

lennyd23
autor
5. feb 2021

@sense snad spam pravdu, ale vůbec necítím žádnou bolest v podbříšku jako vždy a mám hodně nafouklé břicho + strašně malinko bílý výtok

jaskolka
5. feb 2021

Rano sa odporúča preto, že je najviac hormónu tam, lebo sa predpokladá, že v noci žena nechodí na toaletu. Ak chodíš ale často aj v noci, tak je to úplne jedno. Ono tie testy sú robene tak, že kedykoľvek ti ukážu výsledok.

jaskolka
5. feb 2021

@mamanadruhuu jedlo s tým nemá nič spoločné, ide o koncentráciu hcg, predpokladá sa, že v noci sa nechodí na toaletu, tak ze tým pádom moč ráno obsahuje najviac hormónu.

lennyd23
autor
5. feb 2021

Tak jsem si jeden udělala dnes, měla bych dostat Ms která se zatím vůbec nehlásí a vyšel mi uuuuplně čistě bílý negativní výsledek.

jaskolka
5. feb 2021

@lennyd23 ja som mala pri 4 dennom meškani úplne slabunku čiarku, čiže skus ešte urobiť o dva dni

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre