Test pozitívny, krvné testy negatívne

cca123
14. júl 2024

Mala som digitálny clear blue test pozitívny (+1-2) a o 4 dní krvné testy v nemocnici negatívne. Máte niekto podobnú skúsenosť ?..

majamat
14. júl 2024

@cca123 fuha, no krvny test je presnejsi, ale je zaujimave, preco ti tehu test ukazal pozitivitu, ked ju ukazat nemal nemal.

aky casovy rozdiel bol medzi testami?

cca123
autor
14. júl 2024

@majamat 4 dní rozdiel

vela02
14. júl 2024

@cca123 mne ukázal v stredu +1-2 a vo štvrtok krv negatívna …

majamat
14. júl 2024

@cca123 tak to nie je vela asi mala sanca, ze by v pripade biochemickeho tehu bol pokles HCG na negativnu hdonotu, test z nejakeho dovodu bol nepresny.

cca123
autor
14. júl 2024

Pri palickovom by som pochopila ale pri digitálnom neviem no ...takže neviem na čom som

majamat
14. júl 2024

@cca123 tiez som prekvapena, ale uz sa na tie testy asi fakt neda spoliehat.
este rozmyslam. co znamena to onacenie +1-2 ?

cca123
autor
14. júl 2024

@majamat 1-2 to sú približne týždne od počatia

majamat
14. júl 2024

@cca123 tak potom to je zrejme dovod. v takomto stadiu test tehu moc rozpoznat nemoze, lebo tu moze byt tak nizke HCG, ze proste este test pozitivitu urcite naisto nevie. asi len "striela" naslepo. nieco test zachytil a zle to vyhodnotil

paciko9
15. júl 2024

Ja som mala 2testy pozitivne a krv negativna. Napokon bol stoho diejaky bacil.

bikpa
23. júl 2024

@cca123 Pekný deň, chcela by som sa opýtať či máte nejaký konečný výsledok, resp. ako ste dopadli, keďže momentálne sa nachádzam v podobnej situácii. Ďakujem. 🙂

cca123
autor
23. júl 2024

@bikpa V podstate má poslali z pohotovosti domov nakoľko som začala krvácať keďže som si myslela z je to začínajúci potrat, zobrali mi krv a povedali že niesom tehotná a tým to haslo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre