Test pozitívny a u doktora na sone nebolo nič vidno

lussy783
16. apr 2014

Ahojte, chcela by som sa spýtať, či ste niektorá boli v rovnakej situácii ako ja. Robila som si viacero tehotenských testov, všetky boli pozitívne, menštruáciu som mala naposledy 10.3., dnes som bola u doktora a na sone nebolo absolútne nič vidno, je to ešte skoro? Doktor mi síce všetko vysvetlil,že na 90% tehotná som,len by ma zaujímalo či aj vy máte podobnú skúsenosť.. 🙂

lulu369
16. apr 2014

@lussy783 je to od poslednej menštruácie už mesiac, ale mohlo by byť že si otehotnela neskor, alebo testne pred tým ako si mala dostať menštruáciu...určite ťa doktor objednal znova na kontrolu, potom sa uvidí. Prichádza do úvahy ešte jedna možnosť a to mimomaternicové tehotenstvo...Držím palce nech to nie je mimomaternicové a nech všetko dobre dopadne

ivetlo
16. apr 2014

Áno. Mne to na zaklade sona tiež nepotvrdil, ale zobrali mi krv a tá potvrdila tehotenstvo.
Gratulujem

stefka33
16. apr 2014

@lussy783 Áno a bolo to mimomaternicové.

maria1989
16. apr 2014

@lussy783 veď na sone niečo vidno až okolo 3-4 týžňa tehotenstva... myslím

mirka_st
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zabka79
16. apr 2014

@lussy783 áno môže to byť skoro aby bolo niečo vidieť...doktor nevidel ani plodový vak? my sme mali aspoň ten a dva týždne neskôr už bolo aj bábo 😀

malynostek
16. apr 2014

@lussy783 ahoj popiseme cez IP

nigguska
16. apr 2014

Ahoj,k dr sa chodi az ked ti ms meska 2 tyzdne...skor sa neoplati ist,lebo nie je nic vidiet.....

ivetlo
6. feb 2015

A bola si u Dr.? Ako si dopadla?

domin9
20. feb 2015

@maria1989 ja som bola tehotna v 5tyzdni, a moj doktor mi povedal,ze tam nic nevidi, ci si to nenamyslam, a dostala som injekciu na vyvoalnie menzesu... som nechapala..
potom som sla k sestrinmu, a ten mi potrdil,ze som tehotna...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre