Test po ovulácií

4. apr 2022

Ahojte. Prvý mesiac si sledujem ovuláciu tak sa chcem len poradiť. Aký má byť test keď už ovulácia prebehla? Má byť slabšia ako pred alebo? Ja mám takýto.

stastna17
4. apr 2022

pocas ovulacie ak bude alebo bola 24 hodin pred/po maju byt ciarky rovnake toto je negativny test. teda bola , ale uz viac ako 24 hodin

autor
4. apr 2022

@stastna17 A po ovulácií je teda jedno , že akej intenzity je? Ospravedľňujem sa za možno blbé otázky 😅 Len som nato išla logicky, že by mala byť čoraz silnejšia kým neprebehne ovulácia a po ovulácií čoraz slabšia ale napríklad včera a predvčerom som mala slabšie testy a tento je silnejší zase

stastna17
4. apr 2022

v podstate toto je nagativny test, absolutne tie ciarky nekoresponduju so silou ovulacie alebo tak, nie je to ako pri tehotenskom ze je slaba a slinie, mozes mat taky a zajtra uplne cisty. Iba ked su rovnake vies ze je ovulacia teraz niekedy. ak su slabsie treba to brat ze test je negativny.

autor
4. apr 2022

@stastna17 Rozumiem, ďakujem 😊

stastna17
4. apr 2022

a este poradim ovulacny treba robit poobede okolo 15-17tej a kazdy den rovnako potom 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre