Test po limite

monimoni2
12. máj 2022

Ráno som spravila, až potom som si všimla že to je 20tkovy, tak som len odložila že teda nič, veď ešte 3 dni do ms to by skorej ukázal 10tkovy ak by sa podarilo ale dačo predsa vidím. Inokedy ani po limite na tomto nič. Podľa vás duch či kanálik?

katarinka89
12. máj 2022

@monimoni2 ja tam tiež vidím. Urob 10tkovy zajtra a verím, že bude silnejšia

kitycat
12. máj 2022

Ja teda nevidim nic... Asi uz zajdem k ocnemu lebo vsetci ostatni okrem mna na tych testoch vzdy nieco vidia

martinka444
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinka444
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aurina
12. máj 2022

@monimoni2 vidim. Sprav 10tkovy. Kludne aj v priebehu dna. Uz cosi ukaze. Hlavne nie pepino

katarinka89
12. máj 2022

@kitycat a ak sa môžem spýtať koľko testov si si urobila s pozitívnym výsledkom?

gabca295
12. máj 2022

Vidím aj ja cosi. Skús aj dnes test počas dna

ibajaanikiny
12. máj 2022

@kitycat to sme dve slepe,ja som si to az priblizila a vobec netusim,kde tam ciarku vidia a vobec netusim,preco zeny rozoberaju tie testy…za mna nic veru a este po limite…

sense
12. máj 2022

@ibajaanikiny sme 3 slepe

aurina
12. máj 2022

Odporucam oftalmologa. Nie je hanba nevidiet na blizko. Ja nevidim do dialky, a preto nevyvraciam ludom, ked oni nieco v dialke vidia a ja nie

katarinka89
12. máj 2022

@aurina 🤣

keytinka136
12. máj 2022

@monimoni2 mne spravil livsane po limite slabu fialovu ciarku. Tehotna som nebola. Tiez mi to predtym ziadny neurobil.

ibajaanikiny
12. máj 2022

@aurina hm,asi teda zbehnem,lebo stale nic😁 PS: ja nic nevyvraciam,na rozdiel od teba,dokonca som ani neodpovedala autorke,ale inej prispievatelke,ze nic tam nevidim rovnako ako ona😉 to moj nazor,proste je to ciste,mozno napokon budu potrebovat ocneho tie,co lovia duchov na rozobratych testoch,ale kiezby nie,lebo prajem kazdej snazivej

ibajaanikiny
12. máj 2022

@aurina a este jedna vec,tie,co mate orlie oci,aj ste si vsimli,ze autorka to tam vidi AZ po limite?😉 to je irelevantny vysledok,treba testnut este raz a DO LIMITU odcitavat vysledky…

aurina
12. máj 2022

@ibajaanikiny ved ja sa nevyjadrujem k tomu, ze je po limite a ze to nie je kanalik... ja len vravim, ze ciarka tam je... ale ci je to kanalik alebo ciarka, to uz neviem.. nemam skusenosti s tymto testom

kitycat
12. máj 2022

@katarinka89 ked mi dva dni meskala spravila som test. Bol tam naznak. Potom este dalsie 3 a ciarka silnela. Ten dolny bol uplne prvy.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre