Test po iui - kanalik?

predaj323
28. aug 2023

Ahojte, chcela by som sa spýtať, či vám vyšiel takýto test? Neviem, ci to je kanálik alebo tam niečo môže byť? S manželom sa snažíme 2 roky a za sebou mame prve iui a som 12 den od toho, samozrejme 14 dni som nevydržala a spravila som dnes test, mate s takým skúsenosť?

predaj323
autor
28. aug 2023
zuzka2662021
28. aug 2023

@predaj323 skús inú značku, takého ducha som mala aj ja a nebola som tehotná. Top test je fajn neukazuje falošných duchov. Držím palce

darling111
28. aug 2023

@predaj323 mňa doteraz nesklamali prúžkove testy Dr.Max ...vždy ukázali reálny stav, či už som bola alebo keď nebola taky boli čisté ako papier

darling111
28. aug 2023

@predaj323 ale zas musím povedať že ja tam druhu ciarocku vidim tak držím prsty 🤞

predaj323
autor
28. aug 2023

Toto je test pepino, 2 potraty mam za sebou, 1x anembryomola, a potom samovoľne ako prišlo, tak aj odišlo 😔 na krv idem v stredu, určite ked to nevyjde sklamanie bude, len vaham, či ist do druhého iui alebo rovno umele.. Ci car neťahá len peniaze z iui 😔🤷‍♀️

darling111
28. aug 2023

@predaj323 no napíšem vlastnú skúsenosť. Dom v 23tt vďaka KET - IVF. Pred vkladom som absolvovala 1x IUI a neúspešne. Tak sme šli rovno do IVF, že strata peňazí na ďalšie IUI. A mne IVF vyšlo na prvýkrát...takže to je u mňa. Ale nevravím,že niekomu nevyjde už prvé alebo druhé IUI ...ja som to proste cítila takto.

pukanec123
28. aug 2023

@predaj323 ja tam čiarku vidím, vyzerá že to iui predsa len vyslo na prvý krát 🙂

predaj323
autor
29. aug 2023

@zuzka2662021 ďakujem, skúšala som inu značku, snehobiely😔

@darling11 a kvoli čomu ste sa rozhodli do ivf? Tak to ma tesi, držím palce nech všetko bude v poriadku. My sme obaja v pohode len manžel ma slabší spermiogram, morfológia sa mu pohybuje medzi 1-2%..

darling111
29. aug 2023

@predaj323 my sme sa snažili prirodzene vyše 5 rokov, za ten čas som 2x otehotnela no skončilo to samo v 4tt a potom v 6tt. A plus za posledný rok som mala 2x biochemické . Ja som v poriadku, manžel mal spermiogram v norme a posledný dokonca nad normu. Skúsila som prefuk vajickovodov, potom IUI a nič. Tak ze tovno ideme na IVF. Zo všetkých embryí dosli do 5.dna len 3, tie sme poslali na genetiku do Brna a z nich mame zdravé 2 embrya. A jedno mam v sebe ☺️

taktotedanie
29. aug 2023

Ze je test totalne rozmoceny

predaj323
autor
29. aug 2023

@darling111 a kam chodíte? Ja som bola v mt v Heliose, prípravu a stimuláciu si v pohode zvládla? Ja mam z tyxh injekcii obavy a celkovo, ze z tých hormónov budem náladová

darling111
29. aug 2023

@predaj323 ja som z Košíc, chodila som tu do Gyncare. A spokojna som. Áno, ja som mala veľké obavy zo stimulacie, z pichania injekcii...a ešte mi dala aj dlhý režim (3tyzdne každý deň som pichala 2 druhy inj.) Počas toho som už pribrala pár kíl, zavodnovali ma, plus som mala mierne zmeny nálad ale nič hrozné. Potom som sa bála odberu vajíčok, uspatia...ale aj to je ôk. Po tom na však chytil zo stimulky mierny hyperstimulacny syndróm 🤦‍♀️ ale povedala som si nevadí, verím ze to nebolo márne . Oplatilo sa všetko podstúpiť 🙏 ako jasne,ze ešte nemám vyhraté pokiaľ nrporodim,ale už som tak ďaleko,že pevné verím v úspešný záver. Bez toho by som tehotná nebola doteraz.

lilly2015
15. sep 2024

@darling111ahoj môžem sa spýtať ohľadom ivf...

lilly2015
15. sep 2024

@predaj323 môžem sa spýtať bola si na ivf a ako si dopadla?

darling111
15. sep 2024

@lilly2015 ano kludne bud tu alebo do spravy

predaj323
autor
17. sep 2024

@lilly2015 nebola som na ivf aj keď to mám schválené dokonca 10/2024.. bola som v heliose v MT na inseminacii 2x. Prvýkrát do mňa vložili spermie, ale to som mala pocit, ze to nevyjde, lebo ovu som mala v sobotu a vklad spermií v pondelok a druhýkrát mi to tiež tak blbo vyšlo, že sme sa snažili doma, lebo zas ovu okolo víkendu mi vychádzala a tak aj bolo, Dr mi povedal že hádam nechcem, aby kvôli inseminacii chodili zamestnanci v nedeľu do prace.. keby mám ivf že to je iné .. tak som vola taká sklamaná, lebo ja som okey manžel len trošku slabší spermio - morfológia..nedávno manžel bol na spermio, na súkromnej urolog klinike, kde mu prišli nato, že spermio už ma okey, ale vraj sa nám nedarí kvôli tomu, že ma vysoký oxidačný stres, začal brat nové vitamíny, tal uvidíme.. inak v heliose mu povedali spermio 2%, dlhodobo pil folandrol a teraz ma 5% a nedarí sa, tak uvidíme po nových vitamínoch.. na ivf sa necítim a mám strach, mnohým ženám sa po pár rokoch prejavila rakovina 😳

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre