Test nie je silný

24. dec 2023

ahojte. 11 dpo som mala prvy pozitivny test, odvtedy sledujem intenzitu ciarky, nehovorim ze nezosilnela ale kolajnice to nie su anj zdaleka. zariven ranne testy mam slabsie ako poobedne. tiez nechapem. dnes 14 dpo cize 1. den meskania a dr. max test takyto.. pridam aj 2. foto do komentu prveho testu z 11 dpo. mali ste to niektora takto a bolo vsetko ok? alebo sa mam obavat?

stellarstar
24. dec 2023

Foto?

autor
24. dec 2023

tento je teraz robeny dr. max

autor
24. dec 2023

vecerne testy mam vzdy silnejsie, cca takejto intenzity

stellarstar
24. dec 2023

Testuj od meškania každý 2 den s tým istým testom nie rôznymi inak nemôžeš porovnávať rast hcg v moči

gejb
24. dec 2023

Večerné su takto skoro zbytocne. Riad sa podľa rannych .

autor
24. dec 2023

takyto bol 11 dpo

stellarstar
24. dec 2023

Máš 3 rôzne testy takto nemôžeš porovnávať, odteraz testuj len s jednou značkou

autor
24. dec 2023

teraz som nakupila dr. max testy tak budem testovat rovnaku hodinu.. ah bojim sa

bambieblue
24. dec 2023

Máš to 50 na 50 s tým nik nepomôže je to v rukách prírody

katariiinkaa
24. dec 2023

Dr max majú vraj menej farbiva ako ostatne, kľudne to moze byt len tým

vanilkovazmrzka
24. dec 2023

@katariiinkaa keby mali menej farbiva, hadam by aj kontrolna ciarka bola slabsia, nie?

zmrzlinka2021
24. dec 2023

Môže mi vysvetliť niekto toto pravidelne intervalove testovanie. Ja som si spravila jeden test a ďalej to neriešila. Aký to má význam sledovať život čiarky? Ak má plod odísť, odíde.

katariiinkaa
24. dec 2023

@vanilkovazmrzka neviem ako to funguje, čítala som však od veľa báb že im dr max ukázali omnoho neskôr ako iné testy lebo majú vraj menej farbiva 🙂 sama ich teraz skúšam, tak uvidíme.

domka222
24. dec 2023

@zmrzlinka2021 tiež nechápem. Vždy som testovala po vynechaní MS (cca 3-5 dní) a to som potrebovala nastaviť liečbu,ale nikdy nie pred a 10x

slavomira236
24. dec 2023

Tehotna som bola 3krat vzdy som si spravila jeden test pri meskani..pri 3tom tehu este skor lebo uz som videla podla vytoku krvinpri uhniezdovani. Vsetkybtesty bolu hned silne ciarky. Viac som netestovala

jaskolka
24. dec 2023

@zmrzlinka2021 ja to isté. Pri synovi som síce urobila 3 testy (keďže prvýkrát bol MA), ale pri dcere jeden, boli tam dve koľajnice a stačilo. Boli sme u svokry, muž mi vtedy kúpil (neviem prečo, chcela som 1 test) v meste rôzne druhy, a doteraz mám v skrinke v kúpeľni 4 krabičky testov. A neviem, co s nimi, keďže z nás už tehotenstvo nehrozí.

majamat
24. dec 2023

pri dcere som robila test 2 dni pred ms, bol tam duch-. za tehu som to nepovszovala. uz vtedy som vedela,ze dochov netreba brat vazne. dalsi som robila tusim o 5dni, ked ms meskala a boli riadne kolajnice.
druhe tehu som uz testovala pri meskani a opat kolajnice.
vsetko jasne, ziadne hkadanie duchov a sledovanie ciarok.

casto citam aergument, ze sa dlho snazia, ez maju problemy a pid.
ja som 1x testovala, hocu som sa dlho ensnazila, no mala som uz skoro 34r, cize v tomto veku uz som mala obavy, ci budem moct mat dieta.
druhe az v 40r. a druhe tehu skoncilo ako MA.
potoms me sa teda este nejaky cas snazili, asi 2r, ale ptom som si povedala dost, lebo som mala uz dost rokov. nedarilo sa za cele 2r soms a testovala 1x. zhruba z 50 cyklov 1x, ked mi ms meskala.
tiez som si mohla povedat, ze musism sa testovat lebo-... lebo mam vela rokvo, lebo sa nedari, lebo...
zial nezadarilo sa, mam len 1 dieta.

nikiki29
24. dec 2023

Mne tiež test pomaly silnel… treba testovať tou istou značkou. Držím palce.

diewcatqoo
24. dec 2023

Ale ved tie testy silneju. Oproti 11 dpo (kde na foto takmer nic nevidim), je 14 dpo o dost silnejsi.
Nerob si to. Netestuj sa tolkokrat, lebo ti z toho hrabne. Nemyslim v zlom. Viem, co to je snazit sa dlho a testovat, ale fakt je clovek potom len z toho nervozny a skodi sam sebe.

bejbs123
25. dec 2023

Vidim 3rozne testy,ktore sa navzajom nedaju porovnat,pretoze kazdy test ma ine mnozstvo farbiva

tobycko123
16. aug 2024

Ahoj. Ako si prosím ta dopadla? Mam niečo podobné. Ďakujem za odpoveď

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre