Test na 10. deň po ovulácii

25. sep 2023

Žienky moje, vidite nieco? Mne sa tam cosi mariii, nemal by byt silnejsi na 10dpo?

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivkav5
25. sep 2023

Daj neupravenú foto..

autor
25. sep 2023

Neupravená

ivkav5
25. sep 2023

Niečo veľmi jemné sa tam črtá 🙏

katkaa661
25. sep 2023

Ja tam vidím slabú čiarku 😊🍀

mariska1989
25. sep 2023

Tiež vidím .na 10 dpo je ok . Neviem prečo ha mám takto ináč teraz každý test . A to mi mešká ms už 7 dní a nič 😬🙈

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambieblue
25. sep 2023

Nič nevidim

zanzilady
26. sep 2023

Dievčatá, ste tu niekto ? Momentálne som chorá, včera som mala teplotu. Som 11dpo a takto vyšiel test (prvý krát mám ducha) myslite že je to kvôli chorobe ?

autor
26. sep 2023

Spodny test je dnešný

zanzilady
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zanzilady
26. sep 2023

Ja tam nevidím nejak tu druhu čiarku. Možno náznak ale to sa musím veeeeeelmi zadivat

mariska1989
26. sep 2023

Si na tom povedané rovnako ako ja .z tohto nič nebude😔 takto som mala testy ja za celé obdobie čo mi mešká ms a to už je dnes 9 deň a už ako taký náznak že ms dôjde už len čakať
. Naj testovať čo 2 dní aby bol vidieť rozdiel

zanzilady
26. sep 2023

@mariska1989 no veď práve ešte ani nechcem veriť že by to bolo tehu. Nech potom niesom sklamaná. Jedine že ja mám mat Ms až 3tieho 🙂 dnes som 11dpo mávam dlhšie cykly 30-32 dni 🙂 ale presne viem kedy bola ovu meriam si Bt 🙂 a držím ti palce aby si čoskoro mala pekne a naozajstne 2//

tehotna40
26. sep 2023

Toto bola moja dr max čiarka a digi ukázal 1-2. Takže skus o dva tri dni digitálny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre