Test 5 dní pred menzesom

carinka888
12. sep 2023

Prosim robila som si dnes test predčasne 5 dni pred menzesom koli spineniu.. troska slabulinko som spinila a nevedela som ci dostavam menzes alebo co tak som supla test… vysledok ukazem v obrazku… vidite tam nieco? Test to neukazal hned po minute do hodiny.. snazime sa s manzelom ale neriesim testovanie len ma prekvapilo to spinenie.. dakujem

jakubkoanjelik
12. sep 2023

Ja tam čosi vidím na tej prvej fotke. Tiež som na tomto teste mala takú podobnú čiarku pár dní pred ms. Ale jasné to bude až neskôr.

carinka888
autor
12. sep 2023

@jakubkoanjelik jassne este je moc skoro ja len ze aj tersz mi je na vracanie dost, tak ci to stym bude spojene ktovie🤭

jakubkoanjelik
12. sep 2023

@carinka888 je to možné , mne nevoľnosti nastúpili hneď ako mi začala meškať menštruácia 🙈 bože, nerada na to spomínam 😂

xsimonkax
12. sep 2023

Toto nie je dobrú test, tieto neúplné ciarky tento test robí. Skus iný...

lienka_anulienka
12. sep 2023

Ja som taky mala, tiež slabunku zvislu čiarku a teraz uspavam mesačného synčeka 😇

carinka888
autor
12. sep 2023

@xsimonkax ja pri prvom tehu som mala clearblue ale digitalny a ukazal spolahlivo tak uvidime pockam este ale dakujem

carinka888
autor
12. sep 2023

@lienka_anulienka a vyzeral takto? No mam este do 16.9 cas vtedy ma dojst menzes cca.. preto to riesim lebo som pol roka po konizacii krcka a ci teda sa nam zadarilo ci nie

lienka_anulienka
12. sep 2023

@carinka888 tiež to bolo asi 2 dní pred očakávanou ms 🙂

zuza265
12. sep 2023

@carinka888 nevolnosti su spojene s narastom hcg a teda by si uz mala ciarky🤗 to skor bude nahoda. Ale na teste sa cosi crta, mozno si mala dnes to spinenie uhniezdovanie. Tak drzim palce

carinka888
autor
12. sep 2023

@zuza265 no ja som velmi zvedava.. aj prsia ma bolia.. uvidime o par dni..🙂 ďakujem..

tinka3011
12. sep 2023

@carinka888 ahoj mne tento test urobil riadnu čiarku a tehotna som nebola. Kiežby to nebol tvoj prípad. Držím palce. Posielam svoj test.
@carinka888

carinka888
autor
12. sep 2023

@tinka3011 skusim urobit digitalny po meskani menzesu uvidime… uz nech je co je..🙂

luciah187
13. sep 2023

@carinka888 tiez som mala taky a bola som tehotna

carinka888
autor
13. sep 2023

@luciah187 zacala som spinit resp uz deuhy den, tak neviem ci z toho nieco bude

carinka888
autor
14. sep 2023

@carinka888 tak obycajny test nic neukazal aj ked mam 3 dni do menzesu ale spinenie je este malicke… prsia nebolia uz az tak.. je tam este sanca ci?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre