Test

4. máj 2023

Žienky kamarátka poslala tento test.. Poslednú menštruáciu mala 14.03. a posledný styk okolo 30.03.
Odvtedy styk nemala ale testy doteraz mala negatívne. Ja som dobrá "lovkyňa" duchov ale tie mala naozaj negat. Zajtra ide k dr, je objednaná na vyvolávačku ale tak plány sa zmenili.
Ja som mala testy už pozit na 14dpo vždy. Mohla sa jej posunúť ovulácia ale to nevychádza tak či tak, keďže spermie prežijú 5 dní (?)..
Neviem no, nestretla som sa stým ešte. Vy?

anjelicek26
4. máj 2023

Bud na to hodila sto filtrov, alebo tie ciarky vyzeraju ako nakreslene. Ani to nevychadza, ked doteraz testy negativne a je to od styku cez mesiac...

autor
4. máj 2023

@anjelicek26 nato som ani nemyslela ale ako pozerám, môže na tom byť niečo😳 len nechápem načo by to robila veď keď tehotná nie je, skôr či neskôr sa to zistí

anjelicek26
4. máj 2023

Ludom do hlavy fakt nevidis, boh vie... kazdopadne tie jej datumy, co ti dala, to nesedi nejako... zo Sexu 30.3. by musela aj s posledny mohykan spermiou mat uz 16.4. test pozitivny...

autor
4. máj 2023

To by bola 7-8tt ak dobre počítam,.. No nič, ťažko s ľuďmi 🤦🏻‍♀️

dzulli1980
4. máj 2023

A prečo je ten test rozobratý? ... mne tá "tehotenská" čiarka príde moc tenká a príliš dokonalá, je celkom možné, že je dokreslená ... pokiaľ mala doteraz testy negatívne, len tak odrazu z toho to, čo je na foto nevznikne ... a zo sexu z 30.03. už vôbec nie ...

vela02
4. máj 2023

Aj mne príde že tá čiarka je dorobena cez appku 😀

vela02
4. máj 2023

Lebo toto by ani filtre nespravili

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre