Tenká čiarka na teste

Dobrý deň prajem určite máte niektorá skúsenosť co znamená tenká čiarka na teste alebo sa mne zdá ze je tenká 🧐 neviem fakt co si mam misliet za každú radu ďakujem vpred

a_alexandra_a
1. mar 2022

Tak toto v žiadnom prípade nie je tenké. To sú koľajnice až do vesmíru. Gratulujem 🙂

gabis22
1. mar 2022

To je krásny pozitívny test 🙂

jankaanderkova999
autor
1. mar 2022

@a_alexandra_a ďakujem dúfam ze som tehu už sa snažím dlho

jankaanderkova999
autor
1. mar 2022

@gabis22 ďakujem pekne dúfam ze budem. Len ja SA veľmi tichto testov neviznam. Veľmi. Ale za každú odpoveď ďakujem

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dada153
1. mar 2022

@jankaanderkova999
V prvom rade gratulujem ♥️ a uprimne drzim palce a chcem sa opytat ze po kolkych dnoch si robila? Lebo chcem robit tiez ale chcem aby to aspon takto vyzeralo 🙂 ked sa ovsem podarilo 🙂 dakujem za odpoved

barus26
1. mar 2022

@jankaanderkova999 čiarka je tenká preto, že máš ešte nízke HCG, je to úplne normálne a bude postupne silnieť. Gratulujem 🙂
@a_alexandra_a toto prirovnanie ma pobavilo😀(nemyslím to v zlom), koľajnicami by som to ešte nenazvala, tento môj je potom čo?😀

jankaanderkova999
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ella1234
1. mar 2022

@barus26 to je už diaľnica 🤣

dada153
1. mar 2022

@jankaanderkova999 aha v poriadku ďakujem a drzim palce♥️

jankaanderkova999
autor
1. mar 2022

Ďakujem za všetky rady ❤️

a_alexandra_a
1. mar 2022

@barus26 gratulujem

barus26
1. mar 2022

@a_alexandra_a ďakujem, už som 16tt🙂

alina765
1. mar 2022

@barus26
@jankaanderkova999
Gratulujem vám baby ❤️♥️

jankaanderkova999
autor
2. mar 2022

Dobrý deň dnes som bola u ginekologa a na utrazuku nebolo nič vidieť aj to doktor otočil monitor na seba neukázal mi ho ani krv nebola odobratá a povedal ze nevidí tehotenstvo teraz nechápem to visetrenie nebolo také ako som očakávala. Zdal si mi doktor takí ze nechcel mi niečo ukázať keďže ani krv neodobral.

jankaanderkova999
autor
2. mar 2022

Teraz neviem co si mam. Misliet

gabis22
2. mar 2022

Je to dosť čudné, každopádne ak by nebolo vidieť ešte na ultrazvuku, mal odobrať krv na hodnotu HCG.

jankaanderkova999
autor
2. mar 2022

@gabis22 práve že neodobral a ešte aj monitor otočil od môjho zraku. Teraz nechápem ze prečo nevisetril normálne

barus26
2. mar 2022

@jankaanderkova999 to že na ultrazvuku nie je vidieť nič je úplne normálne a bezne, tam bude vedieť keď ti bude meškať cca 2 týždne

jankaanderkova999
autor
2. mar 2022

@barus26 tak možno. Áno ale mal. Mi odobrať krv aspoň a ani to neurobil ale zmením ginekologa. Počkám ešte ale ďakujem za radu ❤️

snazilka225
2. mar 2022

@jankaanderkova999 áno krv by ti mal odobrať na potvrdenie tehu 🙂 ja by som mu zavolala a povedala že chcem krvné testy na hcg že kedy môžeš prísť 🙂 prestne takto som to urobila ja svojej gyn a zajtra môžem ísť na testy mne meškajú 3 dní cca a testy mám pozitívne aj digy len nie až tak moc ako by som si asi želala.. držím ti palce nech všetko dobré dopadne 🙏✊ a určite daj vedieť ako si dopadla 🙂 verím že pozitívna správa

macko1007
21. mar 2022

@jankaanderkova999 ako si dopadla? 🙂

jankaanderkova999
autor
23. mar 2022

@macko1007 tak ani neviem 16 steho som dostala. Normálny mendzes a trvalo to 2 dní no dnes som si potich dňoch urobila test a neviem ze ci sú pozitívne alebo nie ale ony dve visli. Rovnako takže neviem načom som 😔.

jankaanderkova999
autor
23. mar 2022
macko1007
24. mar 2022

@jankaanderkova999 a u dr si nebola ?

jankaanderkova999
autor
24. mar 2022

@macko1007 od vtedy som ešte nebola bola ale plánujem ísť znovu už na krv ale najprv chcem čakať par dni ci bude čiarka silnejšia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre