Teliesko Mirena

cloviecik777
4. aug 2016

Prosim vas otehotnela niejaka zienka i napriek tomu ze mala teliesko mirena.Ja ho mam jeden rok a teraz cakam na menstruaciu uz niekolko dni mam pocit ze uz uz pride ale stale nic ale neskutocne ma bolia prsia...aj brusko mam take nafuknute.Vobec mi neni dobre

henikav
4. aug 2016

@cloviecik777 ano nasa podnajomnicka, akurat minuly mesiac porodila

marcelatje
4. aug 2016

@cloviecik777 ked mas Mirenu menstruacia sa moze vytratit uplne.

cloviecik777
autor
4. aug 2016

@henikav no pekne ani si neviem predstavit zeby ...

cloviecik777
autor
4. aug 2016

@marcelatje ano ano gynekolog mi vravel a naozaj nemam niejak menstruaciu skor spinenie bolo zo zaciatku.A teraz neviem prsia ma bolia ani neviem kedy ma boleli....a to brusko mam tiez dost nafuknute.Celkovo mi neni najlepsie takto mi uz davno nebolo.Dakujem za napisanie

marcelatje
4. aug 2016

@cloviecik777 potom uz jedine test 🙂

henikav
4. aug 2016

@cloviecik777 tak si len urob test, vsetky tie priznaky mozu byt aj zo samotnej mireny. Ja som pri mirene periodu vobec nemavala. Ale takto zle mi byvalo ked som zostala na mirenu alergicka, bola som u lekara a museli mi ju vybrat. Ked citis taku zmenu skocila by som k lekarovi

cloviecik777
autor
4. aug 2016

@marcelatje taaaaak nadtym zatial alr nerozmislam...pri dvoch detickach 🙂 sak Patulka ma rocik

cloviecik777
autor
4. aug 2016

@henikav a vravite ze vasa podnajomnicka ma bola a priyom uzivala mirenu.Neviete mi povedat ze kedy zistila ze je tehu a babatko je v poriadku?

cloviecik777
autor
4. aug 2016

Nemala ziadne problemi v tehu koli tomu teliesku...
@henikav

henikav
4. aug 2016

@cloviecik777 zistila to az v 6tom mesiaci a mala je v poriadku

henikav
4. aug 2016

podrobnosti som sa jej nepytala kedze asi pred rokom porodila synceka, tak som si dlho myslela ze je taka pribrata len po porode, to az ona mi povedala ze napriek mirene otehotnela

cloviecik777
autor
4. aug 2016

@henikav az tak neskoro to je sila....no tak uvidime 🙂

alenky
4. aug 2016

@cloviecik777 Vcera som sa bavila s mojou dr.na tuto temu, nakolko mirenu planujem hned po druhom porode. Spominala mi, ze je to najspolahlivejsia antikoncepcia a je uplne normalne ak sa menstruacia celkom vytrati.

cloviecik777
autor
4. aug 2016

@alenky tak ja som si po druhom dala tuto mirenu taaaak dufam ze nebude baby 🙂

frau99
5. aug 2016

@cloviecik777 nic neni na 100% kazda antikocepcia neni uplna ochrana mozes aj nemusis . Ja som mala danu chodila mi ms pravidelne potom mi to zacalo blbnut po roku 2 mesiace meskala ms a musela ist von

eribel
1. mar 2018

@cloviecik777 Ahoj, ako to dopadlo?? Bolo to tehu?? Odporucila by si Mirenu?? Neviem sa rozhodnut, ci Mirena ci tabletky.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre