Tehu test - vidíte tam niečo?

10. sep 2023

Ahojte, robila som si testy 2 dni po sebe - mala by som byt momentálne 9dpo. Snažíme sa dlhšie, preto testujem skôr (nie, netrápim sa tým ešte viac, je mi takto lepšie keď viem na čom som, takze prosim prípadné pripomienky si odpustite). Vidíte tam prosim niečo? Naživo je “čiarka” rovnako široká ako ta kontrolná (ak sa mi to len nezda a skutočne tam ta čiarka je). Určite otestujeme znova zajtra a pozajtra, zaujíma má však vás názor. Ďakujem.

autor
10. sep 2023
ivkav5
10. sep 2023

Na tom hornom vidím niečo veeeľmi jemne, na spodnom vôbec nič. Držím veľmi palce 🙏

zenulkaaa
10. sep 2023

Na hornom tiez cosi vidim. Skus o par dni neskor 😉

autor
10. sep 2023

@ivkav5
@zenulkaaa ďakujem pekne žienky za odpoveď, určite skúsim neskôr. Verím že tentokrát by to mohlo byť ono, tak uvidíme ❤️

ivkav5
10. sep 2023

Tiež som to tak mala, takže viem čo to je, ale tiež mi to dopadlo dobre 🥳🥳

katuskamala1
10. sep 2023

Kebyze si si kupila test z lekarne dr max,ten ich,ma viacej pigmentu,kazdemu to radim,lebo kebyze ja nim testujem hned,tak som nie na pochybach ako ty teraz.. drzim palce,nieco sa crta

autor
10. sep 2023

@katuskamala1 skusim zajtra kúpiť, dakujem!

ivkav5
10. sep 2023

Mnee takto skoro ukázali zasa testy Adiel SeeNow 🙂

autor
10. sep 2023

@katuskamala1 používala si prosím tie klasické prúžkové? Alebo nejaké špeciálne iné?

autor
10. sep 2023

@ivkav5 od Adiel tuším nejaké aj mám, skúsim pozrieť 🙂

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivkav5
10. sep 2023

Vyskúšaaj, veľmi držím palce 🙂

lasona
10. sep 2023

Bohužiaľ ja tam nevidím nič 😪

katuskamala1
10. sep 2023

Klasicke . Baba nizsie pise,ze maju menej farbiva,mozno sa to zmenilo,ale 3r dozadu teda uuuplne mega rozdiel a to som testla dr maxom aj tescovym testom naraz

vanilkovazmrzka
10. sep 2023

Zakazdym, ked otvorim taketo forum, a je v nom reklama na Prokuratorku, uvedomim si, ze sa tvarim tak isto ako ona, ked kukam na tie evidentne negativne testy, kde sa hlada nieco, co tam nie je 😅

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
filipka250
10. sep 2023

Za mna su naj testy clearblue.

autor
10. sep 2023

@lasona
@vanilkovazmrzka ďakujem za názor 🙏 uvidím ako sa to bude najbližšie dni vyvíjať

autor
10. sep 2023

@filipka250 ktorý konkrétne? Viem že ich majú viacero. Mám doma aj digi, ale ten je tuším až 25 citlivosť takze určite je zbytočne skúšať ho teraz

vanilkovazmrzka
10. sep 2023

@monsterablue to sa da? 😮 akoze v nastaveniach tu?

vanilkovazmrzka
10. sep 2023

@autorka drzim palce ❤️

filipka250
10. sep 2023

S indikatorom tyzdna mi ukazal 3dni pred ms a aj v den ocakavanej ms.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre