Tehu test jeden deň pred menzesom

veverka5889
4. jan 2022

Zeny, ze je to tam??? . Vidim spravne. Nemuzu tomu uverit ze hned na poprve. Prvni ditko jsme se snazili pul roku a ted hned na poprve???

cyberk
4. jan 2022

Gratulujem 🥰🥳

veverka5889
autor
4. jan 2022

@cyberk děkuji. Jeste tomu nemuzu uverit ale v dobrem. Strasne moc se tesim.

simbatko
4. jan 2022

@veverka5889 gratulka....máš nejaké príznaky?

dominikasvince
4. jan 2022

@veverka5889 gratulujem, nech Vám všetko dobre dopadne 😊

veverka5889
autor
4. jan 2022

@simbatko ani zatim ne. Jen jsem mela tusaka. A asi pet dni po styku a ovulky jsem citila take to uhnizdovani jako bych mela dostat menzes. Tak v hloubi duši jsem doufala ze mam spravny pocit.

simbatko
4. jan 2022

@veverka5889 super...ešte raz Gratulka 🙏🙏❤️

kiki68
4. jan 2022

Je to tam 😀

summersunny94
4. jan 2022

@veverka5889 áno je to tam super gratulujem ti a prajem pekné tehuľkovanie v zdravicku 🙂 a môžem sa inak spýtať, píšeš že si cca 5 dní po ovulke cítila uhniezdenie, ako sa to prosím prejavovalo? 🙂

veverka5889
autor
5. jan 2022

@summersunny94 ahojky, ano citila, mela jsem take tuseni i pri prvnim otehotneni jsem citila poprve to bylo ze me najednou strasne pichlo v podbrusko a potom taky tlak jakoby jsem mela dostat menzes a ta mela prijit az za cca 10dni. A ted jsem citila to stejne jen bez toho priserneho pichnuti ted jsem citila jen ten tlak ze se neco deje, takze v hloubi duse jsem doufala a tusila ze se zadarilo. Taka moje zkušenost, no. 😉 Jen stale tomu nemuzu uverit. 😉 ☺️

matulat
10. jan 2022

@veverka5889 Ahoj ja som to mala iplne rovnako asi 7-10 dni do Ms boledti a tkáy v podbrusko ako pri menzese a este som mala aj hnedy vytok.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre