Tehu príznaky týždeň po ovulácií

23. máj 2021

Ahojte.Je vôbec možné mať nejaké príznaky týždeň po ovulácií? Bolia ma po prvýkrát v živote bradavky.
Asi sa pýtam hlúposť, ale tak zaujímajú ma vaše skúsenosti. 🙂

kkovacovak
23. máj 2021

Áno mala som. Bolesti brucha a citlivé bradavky. Je to z uhniezďovania. Teraz treba trošku trpezlivosti a neskôr testovať 😉

dejna_
23. máj 2021

Áno aj ja som to vždy cítila a dokonca sa mi zmenili oci hneď som vedela že som tehotná každý krát 3 ( 2 krát neúspešne tehotenstvo Missed ab) ale mala som aj jeden krát falošný pocit že som tehotná ..všetky príznaky ako inokedy ale menštruácia prišla ...ale brala som inofolic takže možno aj z toho som mala citlivé prsia 😬...alebo to bolo biochemické lebo fakt by som dala ruku do ohňa že som bola tehotna 😏 ale menzes prišiel ešte o tri dni skôr ako obyčajne

marianna_peskova
23. máj 2021

Áno, obe tehotenstvá som cítila príznaky cca týždeň po ovulácii, konkrétne citlivé prsia, bolesť ako pri PMS a časté močenie.

autor
23. máj 2021

Tak to som zvedavá, že či to bude pms alebo tehotenstvo 😂 už som netrpezlivá.Do MS mi ostáva ešte 10 dní.Aj hlava ma bolí za tento týždeň 3krát, ale tak inak som nespozorovala ani zmenu bradaviek len ma bolia.Po koľkých dňoch od ovu sa dá vlastne hovoriť o uhniezďovaní? 🙂

Viem, že na test si musím ešte počkať.Test na ovu vyšiel pozitívny a hlien som mala extrémne silný.Pohlavný styk sme mali 2 dni pred ovu.Nechcem si nič nahovárať 🙂, ale tie bradavky sa mi nejak nezdajú.

mikimi
23. máj 2021

Ahoj 😊 som natom podobne. Ja som mala ovulaciu 17. Ale zatiaľ necítim nič citlivejšie

kkovacovak
23. máj 2021

Oplodnené vajíčko môže putovať do maternice aj 5 dní. Rovnako dlho sa môže uhniezďovať. Neviem aký deň cyklu bola ovulacia. Ja som mala až 20 DC a test vyšiel až 40 DC. Takže ak bola ovulacia klasicky tak ako by mala tak po termíne ms by mal test ukázať. Bradavky sa nezmenili myslíš farbu a veľkosť? To sa mne napr zmenilo až o dosť neskôr. Ale boleli ma už po ovulacii takže je to asi individuálne

autor
23. máj 2021

@mikimi Ja 18 😊

autor
23. máj 2021

@kkovacovak Áno myslím farbu a veľkosť 🙂
Ovu bola na 13 deň.Nevyznám sa v tom.Tak mi to píše kalendár od poslednej MS.

kkovacovak
23. máj 2021

Bradavky sa mne napr zmenili asi až v druhom mesiaci. Tiež som to sledovala a prišlo to až neskôr. Všetky tieto príznaky sú rôzne takže to netreba tak presne skúmať a riadiť sa tým 🙂 Teraz treba už len počkať, naordinovať si vitamíny a keď nepríde ms tak robiť test 😉

basska_b
23. máj 2021

Ja keď som kojila starsiu ešte, tak ma začali bolieť bradavky, že som mala chuť kojenie prerušiť. A to som hned vedela, že sa niečo stalo. Bolo to 5 dni po otehotneni a pretrvávalo to stále, až som po 4 týždňoch odstavila. To mi už tehotenstvo potvrdil aj lekár. Aj kamarátka, s prvým bábätkom, hovorila, že ju tak boleli bradavky, že nemohla ani spať na boku 😁

autor
24. máj 2021

Ďakujem baby 😊 tak už len počkať do MS.

mikimi
24. máj 2021

Keď už cítiš príznaky tak o pár dni si môžeš spraviť test 😊 ak to vyšlo, tak ti ukáže aspoň dušika

autor
24. máj 2021

@mikimi Myslím si, že pri mojom šťastí sa nič nestalo 😂, ale možno ostanem prekvapená.

miuska1990
26. máj 2021

Dobry den , den pred ovulaciu sme sa s priatelom snazili o babetko.Ovulacia urcite prebehla. Avsak kazdy mesiac den po ovulacii my uz zacina pms to su mierne krce a napatie v nohach. A citim to rovnako aj tento mesiaac. Do menzesu mam este 13 dni a uz citim pms cize krce aj napetie v nohach. Myslite si ze ak by sa bolo vajicko oplodnilo, tak by som nemala tento stav pms? Je tam este sanca ze menzes nepride? Alebo ak viem naisto ze je to pms, tak to znamena pravdepodobne, ze do dvoch tyzdnov aj pride menstruacia. Mala niektora z vas nieco podobne dakujem 😊 Viem ze uvidim o dva tyzden avsak ma zaujima ci mala to niektora podobne. Dakujeem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre