Tehotná po nedávnom potrate

malicka_mysicka
28. júl 2020

Ahojte, pred mesiacom som v 9tt potratila (22.6) vycistila som sa sama, 6.7 som mala kontrolu, brali mi krv kvoli hcg a hodnota bola 3. Lekar povedal, ze dva tyzdne po je to okej. Odvtedy som nemala menzes. Vcera som sa citila divne, tak som si spravila test a su tam dve ciarky. Zda sa mi to velmi zvlastne, nemenstruovala som a ani som necitila ziadnu ovulaciu. Je mozne, ze dve ciarky vysli kvoli nedavnemu potratu?

dollyzv
28. júl 2020

@malicka_mysicka ak to bola čiarka a nie mini duch tak pochybujem že by to bolo z predchádzajúceho..najmä keď ti brali krv a hodnota bola 3 (do 5 sa to považuje za negatívne) je snáď nemožné aby krv vyšla negatívna a z moču pozitívne..objednaj sa ku gyn nech ťa pozrie,alebo nech opäť vezme krv,ale podľa mňa si opäť tehotná,len ms už nestihla prist

paulinkaa2
28. júl 2020

@malicka_mysicka ovulacia mohla byť aj bez menzesu. Ja som tak otehotnela

jana65l
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rosalie1411
28. júl 2020

@malicka_mysicka ja som mala pri prvom potrate tiež ovulaciu po samovycisteni, a to na 14 deň od začatia čistenia, takže ovulku ssi kľudne mohla mať a zrovna vám to vyšlo.. Tak teraz len držím palce, nech to už dopadne s voňavým bábätkom v náručí 😊😊🍀

malicka_mysicka
autor
29. júl 2020

@rosalie1411 dakujem velmi pekne 😍

kliatana
29. júl 2020

Presne ako asi sa netreba zatazovat tym ze ako co, ale uzivat si to ze sa zadarilo. Moc ti to prajem a drzkajte sa hlavne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre