Tehotná i napriek silnému menzesu s bolestiam

jasminetea
20. dec 2012

Ahojky ja by som chcela vediet ci niektora mamicka mala aj" silny menzes" v tehu a nakoniec bola tehu. Vsade pisu, ze menzes mali niektore aj par mesiacov, ale ja by som chcela vediet ci bola aj taka, co mala silny a s bolestami (prvy den)??A aj tak bola tehu 🙂 Dakujem za pribehy, tych co s tym naozaj mali skusenost.

miskalevica
21. dec 2012

@jasminetea ahoj, ja som mala taky, ze som od bolesti az 2x odpadla, skoncila som na pohotovosti, kde mi urobili sono a pichli do zadku No-spu, ale zial nevsimli si, ze mam mimomaternicove tehu. Cca o 2-3 tyznd esom skoro umrela na vykrvacanie do brucha. Takze pozor na vec.

enigma7
21. dec 2012

na tvojom mieste by som zasla gyn. ak mas podpzrenie ze si tehotna a mas mimomaternicove...

kattie1982
21. dec 2012

@jasminetea Ja som krvacala prve 3 mesiace, ked som bola tehu, ale s hroznymi bolestami aj krcami a s hrudkami krvi a nakoniec som aj tak potratila :( Takze tiez by som isla urcite k lekarovi, je to nebezpecne, ak si teda tehotna.

jasminetea
autor
21. dec 2012

@kattie1982
@enigma7
@miskalevica
Dakujem Vam :( sice ma to nepotesilo, ale ja som nemyslela az take strasne bolesti, a ani tie hrudky skoro ziadne len trosticku a bolest len v prvy den, minuly mesiac som mala strasne slabe krvacanie, len 3 dni a velmi malo( myslela som ze je to to implantacne krv.-uhniezdovanie) , priznaky a vsetko bolo ako tehu a teraz toto, ale dnes uz tiez len malo zas len 3-4 dni no prvy den bol silny s bolestou :O a potom uz vsetko ok, no stale mam pocit ze mozem byt tehu :( ja neviem k lekarke nejdem ked este krvacam trosku :/ co myslite...?

daniaz
21. dec 2012

skusala si si spravit tehu test?

miskalevica
21. dec 2012

@jasminetea k lekarke kludne mozes ist, ved mne robili sono pocas toho osudneho menzesu na pohotovosti uplne v pohodke. Lekarka by ti este mohla urobit krvny test na HCG, ja byt tebou radsej k nej idem, mimomaternicove tehu nieje ziadna sranda.

matat
21. dec 2012

ano ja...normalny, silny,,.,,a nakoniec som bola v 11 tt 😵

kattie1982
22. dec 2012

@miskalevica @jasminetea - presne, ak mne robili sono, ked som krvacala, aj ma normalne vysetrovali zo spodu, aj sono zo spodu robili a nielen raz, viackrat... a fakt to nie je sranda, ked krvacas a nie si si ista, ci tehu si alebo nie.. nehazarduj so svojim zdravim, aby si neskor nelutovala :( Ja ta nechcem strasit, ale radsej ist x-krat k lekarovi (aj ked si myslis, ze zbytocne), ako neist - aby potom nebolo uz neskoro...

jasminetea
autor
22. dec 2012

@matat a len prvy mesiacalebo aj 2? Dakujem vsetkym za odpovede , a k tej lekarke pojdem len teraz neordinuje cez sviatky a menzes uz zas nemam zrazu po 4 dnoch-tak mozem ist tak ci tak , necitim sa zle ale stale mam take dake zvlastne priznaky,

niikoletka
22. dec 2012

Ale prečo si nespravíš tehu test nechápem?

jasminetea
autor
22. dec 2012

robila som si ale boli negativne a ja im neverim potom co som si citala prispevky od zien ktorym takisto ukazoval negativny, a niektorym a z do konca tehu, stava sa to co raz viac zenam, aj mojim znamym (aj moja sestra to zistila az neskor) a ja to nechcem tlacit lebo nechcem byt sklamana z dalsej 1 ciarky-ked to ani nemusi byt pravda, nechavam to na osud, len si zistujem informacie od takych co mali v tehotenstve vynimky- ako menzes a neg.testy(niektore dokonca aj krvne) a tak, ja mozem byt tehu ale nemusim- ja som minuly mesiac menzes skoro nemala ani a tento druhy bol tiez divny len 4 dni no prve dva dni bol silny, tak neviem bude to ovela vacsie prekvapko ked to bude tak ze mi to povie doktorka, a budem menej sklamana ako niektore co tak silno chcu mat babenko ze si priznaky privolaju a nakoniec nic 🙂 po sviatkoch idem k lekarke a uz nemienim kupovat dalsie testy :/ mozno ma nechapes
@niikoletka ale ja som si povedala ze to nebudem silit. Ale kazdu odpoved na tomto fore si velmi vvazim, aj ked mozno nie som tehu ale tieto informacie sa zidu v buducnosti 🙂

strawberry17
24. dec 2012

roky som sa snazila o dieta, kazdy mesiac som sa citila "zarucene tehotna" a mala som vsetky priznaky a nebola som tehu...a ked som konecne otehotnela tak som nemala absolutne ziadne priznaky a to cele tehu 😀 , cele tehu som mala pochyby ci som fakt tehotna, leby neboli tie ultrazvuky tak neuverim 😀 ani brusko som nemala 😀

niikoletka
25. dec 2012

@jasminetea lenže ak si tehotná tak nejde tu o tvoje sklamanie, ale o život bábätka ak krvácaš a to je myslím dôležitejšie ako to či budeš sklamaná alebo šťastná 😖

anjelicek26
25. dec 2012

@jasminetea - mas negativne testy a silnu menstruaciu, ziadne ine priznaky a myslis si aj tak, ze si tehotna? Si si ista, ze to "nechces silit? Podla mna sa na to upinas a silis az moc. Nehladaj vynimky na nete v style ale co ked... ked to bude, tak to proste bude a nebudes musiet spekulovat.

jasminetea
autor
25. dec 2012

@anjelicek26 napisala si to dost nepekne, ale ja som si ista ze som bola tehu, priznaky mam vsetky, min mesiac som nemala ani menzes len slabe spinenie na 10ty den od nechr.seksu- a na teste bola slaba druha, no tento mesiac to prislo- prvy den silno potom uz nie silno a aj bolest presla :( ja to nesilim, a vobec sa na to neupinam pytam sa aby som bola kludnejsia kedze moja doktorka teraz neordinuje :( a necitim ziadne komplikacie preto sa pytam ci je to ok, odpisala mi jedna mila zienka co mala rovnake problemy- nakoniec mala zdrave dietatko, a mozno som aj potratila :( neviem sama ale ja nechcem citat ze: ci si myslim ze som tehu ked mam kramy ...jasne ze nie,, ale mam pochybnosti rovnako ako kazda ina zdrava zena, ktora chce mat raz dietatko a boji sa ci je to ok, ale nevies viac detailov tak prosim nebud ironicka :( nie je to mile od teba, viem ze ty si tehu a ty to mas inak ale zienky su rozne a to ze mam otazky neznamena, ze hladam vynimky, ja budem rada hlavne ked vsetko bude v poriadku :( ak si chcela mohla si mi napisat internu postu a opytat sa na viac detailov a mozno poradit mi, nie takto ma tu pred vsetkymi zhodit :( ale dakujem aj tak niekedy kritika pomoze viac....ale ja potrebujem vyrozpravat sa , a nie byt ironicky poucena :(

jasminetea
autor
25. dec 2012

@niikoletka viem ale doktorka neordinuje az po novom roku :( a tento tyzden som mala menzes-dovtedy bolo vsetko ok, nebolo to take zle aby som sla na pohotovost, viem ze mi musi pomoct doktor, a skocim za nim hned po sviatkoch to som mala aj v plane len som chcela byt kludnejsia a pocut par nazorov 🙂 Dakujem ze si napisala svoj nazor. Pekne sviatky

anjelicek26
25. dec 2012

@jasminetea len snivanie nikomu nepomoze, treba byt aj realistom, ja ti to pozitivne prekvapko prajem, ale ocakavat vysoko nepravdepodobne je prvym krokom k velkemu sklamaniu. Ked ti tu kazdy napise,ze to moze byt,len to bude zivit tvoje sny a pritom je pravda s najväcsou pravdepodobnostou inde... je to skutocne to, co si chcela pocut?

grenka
25. dec 2012
gigus
25. jan 2016

ahojte baby mám presne ten istý problém ako vy...menštruáciu som dostala normálne na čas ale bola velmi slabá a trvala len 4 dni čo ja mávam 7-8 a nebola bolestivá čo ja mávam vždy velmi bolestivú.....včera mi skončila ms dnes som volala na 155 či musia prísť pre mna alebo netreba lebo tak ma silno začalo pichať na lavu stranu bruška že som mislela že zomriem..... emoticon teraz mi je už ovela lepšie cítim ešte bolesť alebo skôr také napätie ale už iné nič iné....a ešte mi nejde do hlavy jedna vec neviem chodiť do chladničky lebo mi tam stále niečo smrdí ako pokazené ....popritom som ju už asi 5x umila celú ale furt to cítim a cítim to len ja nikdo iný tak nechápem.....díky za odp.... 🙂

andelku152
14. feb 2017

Dobry vecer , chcem sa s vami poradit mavam menzes presny den nacas meskala mi iba den dostala som na druhy den menzes ak to bol menazes vecer som sa zobudila na bolest ale inu bolest ako pri menzese mavam v strede podbruska ako je maternica casta bolest hlavy unava aj teraz ma trosku pobolieva brusko a uz mam po menzese stale sa rozplacem aj zle mi bolo dnes bolest hlavy prosim baby poradte chytam sa ma gyndu vo stvrtok ale poradte co to moze byt ?

sibalka21
15. feb 2017

@andelku152 Mala si menzes, tehu test si si nerobila predpokladam... Nemame odkial vediet co toje... Pravdepodobne hormonalna nerovnovaha.... "priznaky" ako placlivost, unava a pod si mozes len nahovarat, to niesu irelevantne priznaky, kedze to moze robit psychika....

bevab
3. mar 2017

@jasminetea Viem, ze je to stary prispevok, ale ako to nakoniec dopadlo ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre