Tehotna - áno alebo nie?

sunnyday1111
2. júl 2021

Ahojte baby, 3dni mi mešká menzes, včera som robila 2x test a je negatívny, kamarátka mi odobrala krv a betahcg negatívne. Môžem byt tehotna? Testovali sme skoro? Ďakujem

mikasz
2. júl 2021

@sunnyday1111 3dni meskania vobec nie je skoro, vacsinou uz v den ocakavanej ms spolahlivo ukaze vysledok. Ale samozrejme, mohla byt aj ovulacia posunuta a ukaze ti neskor. Pockaj par dni a zopakuj. No moze ti meskat aj z inych pricin, nie len kvoli tehotenstvu, takze ak nepride a test bude negativny, objednaj sa k dr.,aby vylucil cystu ci zapal. Mozno ti len zlbli hormony alebo stres...

martinaju
2. júl 2021

@sunnyday1111 keď krv ukazala že nie si tak nie si aj keby bola obulácia posunutá krv by už nejaké to hcg ukzala.

balkica
2. júl 2021

Je to rozne. Mne pri prvom meskalo 10 dni a neukazali ani testy ani krv. Ani po troch tyzdnoch neukazali testy. Az po mesiaci uz krv konecne 😀 A pri druhom na druhy den meskania uz boli krasne dve ciarky 😀

sunnyday1111
autor
2. júl 2021

@balkica no testy sú diskutabilné ale krv po 10 dňoch meškania by mala byt už pozitívna, ak sa mýlim opravte ma....

balkica
2. júl 2021

@sunnyday1111 veru ze by mala byt 😀 Ale nebola 🙂

1angelika
2. júl 2021

@balkica naozaj zaujímavé 🙂

anjelicek26
2. júl 2021

Drviva vacsina ma 12 dni po ovulacii uz hcg v krvi, takze uz 2 dni pred meskanim... na 14.den po ovulacii ma 95% zien uz pozitivny tehotensky test... ak ti brala krv tri dni po meskani tak je nepravdepodobne, ze by si bola tehotna.

zuzanaete
2. júl 2021

A vies presne, kedy si mala ovulaciu? Od nej treba ratat dni. Ak bola neskor ako zvycajne, tak je cely cyklus posunuty.

sunnyday1111
autor
2. júl 2021

@zuzanaete neviem

nafka0483
2. júl 2021

@sunnyday1111 Pises, ze ti meska 3 dni a na druhej strane ze po 10 dnoch meskania by krv ukazala... tak teda kolko ti meska?

sunnyday1111
autor
2. júl 2021

@nafka0483 to bola reakcia na príspevok od balkica, kedy jej meškalo 10dni a krv mala negatívnu, comu nechápem

nafka0483
2. júl 2021
saska697
2. júl 2021

Ahojte baby, 3.6.som mala ms. Chodí mi tak od 28po31. 11.6.,19.6 a26. 6. Sme mali s partnerom nechránený sex, ale prerušovaný. Čiže všetko mimo mňa. No ms už mala prísť max ešte zajtra. Ale vždy pred MS začnem spinit niekedy dva dni niekedy deň. Teraz som tak spinila jeden deň 30.6. Trvalo to deň a koniec. Odvtedy nič len mi začal biely výtok a ms nič.
Je šanca byť tehotná? 🤷‍♀️🤦‍♀️ Prsia ma nebolia ani podbrušku. Len som ospala.
Prvé tehu som mala úplne iné aj cyklus. Takže to neviem posúdiť. Ci by sa mohlo jedna o tehu.
Ďakujem

nafka0483
2. júl 2021

@saska697 Pri kazdom nechranenom styku je sanca byt tehotna. Urob test, pripadne este par dni pockaj a tak urob test.

saska697
3. júl 2021

@nafka0483 Tak ani dnes ms neprisla🤷‍♀️🤦‍♀️len špinenie také bledé. Ani podbruško neboli ako keď ma byt ms.

nafka0483
3. júl 2021

@saska697 A co vysledok testu? Ci budeme len tak hadat preco menstruacia meska?

saska697
4. júl 2021

@nafka0483 Dnes robený test negatívny a ms nikde🤦‍♀️. Len špinenie také bledé. A ani bolesť pŕs ani podbruška.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre