Tehotná aj napriek menzesu

asenatha
28. nov 2021

Ahojte chcela by som názor,radu..zatiaľ som tehotná nebola no minulý mesiac som mala nechránený styk pred ms sedem dní..dlhodobo si picham Fraxiparin kôli zlomenej nohe,absolvovala som operáciu.No už asi tri týždne sa cítim naozaj veľmi zvláštne.nechuti mi jesť,napína ma na zvracanie,som podráždená,bolia ma prsia,kríže a mám celkovú slabosť,točenie hlavy..je možné že som tehotná aj keď mi ms prišla? Ďalšiu ms mám o týždeň.. ďakujem

danielahamar
28. nov 2021

aj ked sa strácam v čase, ale možné to je, treba spraviť test

asenatha
autor
28. nov 2021

@danielahamar 31.10 som mala styk,ms mi prišla 7.11

asenatha
autor
28. nov 2021

@asenatha
@danielahamar ďalšiu ms mám mať 6.12

tinka_1807
28. nov 2021

@asenatha Zbytočne lamentuješ, vyrieši to najspoľahlivejšie test. Tak šup do lekárne ;)

asenatha
autor
28. nov 2021

@tinka_1807 no áno máš pravdu

ailiba
28. nov 2021

@asenatha možné to je, treba testovať, už by to bolo určite vidieť.

danielahamar
28. nov 2021

@asenatha tak určite testovať

asenatha
autor
28. nov 2021

@ailiba nezvyknem sa takto cítiť vôbec a navyše partner si až taký pozor nedaval

ailiba
28. nov 2021

@asenatha asi polovica mojich kamarátiek mala počas tehotenstva ešte jednu ms. Tak si podľa toho myslím, že to je celkom časté. Ak sa cítiš nezvyčajné, tak testuj....kludne to môže byť aj tvoj pripad. Neviem, či mám držať palce.... Ale hlavne, aby to dopadlo tak, ako si ty zelas.

asenatha
autor
28. nov 2021

@ailiba ďakujem krásne..no aj by som chcela

ailiba
28. nov 2021

@asenatha tak držím palce👍... Daj vediet😉

tinashop
8. dec 2021

@asenatha ja som mala počas tehotenstva 2 mesiace menštruáciu.. Prvý mesiac "normálnu" len trvala kratšie a druhy mesiac slabú a trvala necelé 3 dni ale keďže som robila v zdravotníctve pripisovala som to stresu, pretože som nemala žiadne príznaky tehotenstva

asenatha
autor
9. dec 2021

@tinashop u mňa to bude stres po operácii..a hormóny atď..v čase styku som mala neplodne dní a nebolo to úplne naplno aj keď som si istá že niečo šlo aj do mňa.. myslela som si že je to možné,ale skôr nie... len ma zažila ta ms..dostala som ju teraz skôr a jeden deň normálne a tri dni len slabulinke skoro vôbec ba to som myslela že ma Fraxiparin nariedi,lebo to tak zvykne byť..inak tiež som zdravotnicka

zooeynka
9. dec 2021

@asenatha tiez som mala pri oboch detoch prvy mesiac tehotenstva MS...taku o nicom 3dnovu, ale bola. Test si si urobila?

asenatha
autor
9. dec 2021

@zooeynka nie nerobila som si..ja to fakt pripisujem stavu po operácii..nemávam to takto,cítim sa divne,ale to je aj tým že nechodím vôbec na vzduch keďže chodiť nesmiem kôli operovanej nohe..no a mám aj trombozu takže to bude jedno s druhým... samozrejme ma napadla myšlienka že môžem byť tehotná,keďže nechránený styk a divné stavy a ms..uvidím ak to bude ešte pokračovať tak kúpim test

asenatha
autor
9. dec 2021

@zooeynka viac krát som tu čítala a aj počula,že sa dá otehotnieť aj mimo plodné dni,preto som sa nato pýtala..ale naozaj si myslím že nie som tehotná,aj keď asi by som test mala urobiť,keby som čírou náhodou bola tehotná bolo by to teraz dosť rizikové,keďže beriem aj tabletky od bolesti..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre