Tehotenstvo verzus meškajúca menštruácia z očkovania

peter255
13. feb 2022

Ahojte, ja a moja priateľka sme mali chránení pohlavný vztyk počas jej neplodných dní to jest 2 dni pred menštruáciou. Ako som napísal, dva dni po pohlavnom vztyku dostala menzes, no teraz jej mešká 8 deň. Zneisťuje ma len jedna vec. Ako som si išiel nasadiť kondóm tak som videl ako sa na priateľkinu ruku dostalo trochu predejakulátu, ktoré bolo na mojom spodnom prádle počas toho ako ma vyzliekala. Počas vztyku sa držala periny aj vankúša asi nejaké 4 min tak dúfam, že sa jej to zotrelo. To čo ma zneisťuje je fakt, že sa tou rukou chytila môjho pohlavného údu ale to noazaj len na chvíľku.
Myslíte si, že je to očkovaním (druhú dávku dostala 13 dni po menštruácií alebo teda 15 dni po pohlavnom vztyku)? Ako hovorím mal som kondóm (nehovoriac o tom že som sa urobil mimo nej), mala neplodné dní a dostala dva dni na to menzes.
Dopredu ďakujem všetkým za odpovede.

gubcikova
13. feb 2022

🤦🤦🤦🤦🤦

anonymgirl
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gubcikova
13. feb 2022

@anonymgirl ja komplexy nemám nakoľko poznám biológiu a keď toto je normálna otázka tak ja som asi lietadielko

anonymgirl
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
falbala132
13. feb 2022

hovori sa "styk" ako stýkať sa, nie "vztyk" ako vztýčiť sa 🙂

gubcikova
13. feb 2022

@anonymgirl rozkaz šéfová 😂😉

anonymgirl
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gubcikova
13. feb 2022

@peter255 kto má byť tehotný ona či ty?keďže s rukou na ktorom akože mala predejakulat s trenok sa chytila vankúša,periny a potom tvojho pohlavného údu?

mikadooo
13. feb 2022

@peter255 ahoj, myslím si že nehrozí, že by bola tehotná. Meškanie je oveľa pravdepodobnejšie spojené s očkovaním, to je v podstate aj oficiálne priznaný vedľajší účinok. Neboj, spermie na vzduchu zakapú raz dva, čiže keď aj na ruke niečo mala, nemala z toho ako otehotnieť, to by musela ihneď pchať ruku do pošvy a aj to by chcelo extrémnu dávku náhody, aby z toho vzniklo nejaké bejby 🙂. Dúfam že menzes sa čoskoro spustí a všetko bude ok 🙂.

peter255
autor
13. feb 2022

@gubcikova áno dotkla sa potom môjho pohlavného údu a bál som sa či sa niečo nemohlo dostať do pošvy.

peter255
autor
13. feb 2022

@mikadooo Ďakujem veľmi pekne, táto odpoveď ma pomerne uklúdnila 🙂

mikadooo
13. feb 2022

@peter255 v pohode, poznám tie stresy zo svojich študentských čias 😂😂😂

lalenka33
13. feb 2022

Ešteže existuje MK, keď už zrušili to Bravo 🤦‍♀️. Teraz sprav ten vztyk od mobilu, PC a choď študovať biológiu. Až si sa nepomýlil pri odpisovaní údajov z priateľkinho menštruačného kalendára, tak neviem čo môže mať to, že je teraz mešká MS so STYKOM, ktorý ste mali bohvie kedy a po ktorom dostala MS. Bože deti najskôr si naštudujte biologiu a potom sexujte.

dadus_ka
13. feb 2022

Pohlavný vztyk mna jebne 🤣🤣🙏

anonymgirl
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadus_ka
13. feb 2022

@anonymgirl aha prepáč ty budes zrejme ta jeho priatelka so semenom na ruke 🤣 🤣

anonymgirl
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadus_ka
13. feb 2022

@anonymgirl na prvy stupen ZS by sa mal vrátiť tvoj nabíjač 🤣😘

anonymgirl
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre