Tehotenstvo verzus, alebo menopauza

danicabbb
2. nov 2017

Ahojte vospolok som tu nová, kamoška mi Vás poradila, že ak si už neviem rady nech skúsim tu veď nič za to nedám kým nenavštívim svojho gynekológa.Mám 37rokov a už dlhodobo sa liečim na neplodnosť mám diagnostikovanú nízku ovariálnu rezervu plus predčasnú menopauzu. Mám 26 dňový cyklus prevažne mi doteraz šiel, ako hodinky presne no tentokrát sa menštruácia omeškala už o 5 dní. Čo ma prekvapilo pretože mi menštruácia nikdy nemeškala resp. nevynechala.K tej menštruácii musím ale dodať, že už tá intenzita krvácania aj keď došla ms nebola taká dlhá a ani silná. Ale vždy presná. Po ďalšie v noci som sa začala potiť a ráno mávam závrate toto trvá už nejaké dva týždne. No a teraz premýšľam či to je následkom že už nastúpila menopauza 😨alebo nejakým zázrakom som otehotnela pretože mám okrem toho zvýšenú občas aj telesnú teplotu no a čo ma najviac prekvapilo ráno aj tú bazálnu. K tomu bolesti pŕs a brucha atď ako pred menštruáciou každý deň pocit že už ju dostanem. Test som mala negatívny takže mi to príde ako menopauza čo ma dosť ľaká že už to tu je. No prekvapil ma aj hlien cca na 24dc presne taký aký je pri ovulácii čiže číry lepkavý. No a možno som si len priskoro robila test neviem prosím poraďte máte niektorá s tým skúsenosť? Už som aj raz absolvovala IVF a nič. Tak už neviem či moje snaženie mať dieťa už nadobro neskončilo 👶😔Ďakujem každej za odpovede akékoľvek ohľadom môjho problému pekný deň ešte

eliska13
2. nov 2017

@danicabbb mala som tie isté príznaky a bola som tehotná prajem Ti to ešte vydrž s testom

siska53
2. nov 2017

@danicabbb drzim paste,mohlo by to byt tehotenstvo . Ja som pri prvom nahodne otehotnela z davania si pozor.. Tiez len napate prsia a ms nikde,ta predtym slaba. Mne zvykol meskavat plus minus aj tyzden-dva..

danicabbb
autor
2. nov 2017

@eliska13
@siska53 ďakujem Vám veľmi pekne za odpovede počkám ešte s testom no moc tomu nádej nedávam bol by to ale nádherný zázrak ❤🙂

dedax
3. nov 2017

Drzim velmi palce nech to vyjde prajem to velmi lebo aj moja dcera tuzila po babatku tak som s nou travila aj cas na koniku vyslo ma jedneho synceka tak velmi prajem tym zenam co maju vytuzene babo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre