Tehotenstvo napriek menštruácii

emv
13. jún 2022

Baby tie čo ste mali menštruáciu a aj napriek tomu ste boli tehotne, ako ste zistili že ste v tom?

spadnutaslivka
13. jún 2022

po nejakom čase tá menštruácia prestane (cca 3 mesiace), prezradiť môžu aj bežné tehotenské príznaky (nevoľnosť, nervozita,...), nárast hmotnosti, a keby všetko toto "zlyhalo", tak prvé pohyby 😉

sara07
13. jún 2022

normálne, najskôr menzes normálne prišiel a potom na druhy mesia proste nepriešiel , inak žiadne priznaky nič absolutne

oli2782
13. jún 2022

My sa snažíme a teraz o nejaké 3 dni prišla menštruácia skôr a je veľmi slabá. Len také špinenie a to som zvykla mať riadne silné. Tak čakám či sa rozbehne a keď nie skúsim test🙂 Asi aj iné mali takéto

elizabet173
13. jún 2022

@emv zacalo mi byvat zle

guga79
13. jún 2022

@oli2782 ja začínam vždy na začiatku ms len spinit, cca dva dni a potom sa rozbehne 🤭

oli2782
13. jún 2022

@guga79 Ja práve naopak prvý deň/dva umieram 😁 potom už v pohode

guga79
13. jún 2022

@oli2782 tak kiežby to bolo co si želáš 💪❤️

ankare
13. jún 2022

@oli2782 daj vedieť 🙂

emv
autor
13. jún 2022

Tak ja som sa hlavne pýtala preto, lebo síce mi prišla tak ako vždy, prvé tri dni silná, ale potom už takmer nič, ale tentokrát žiadna bolesť, nič, proste ja vždy idem zomrieť od bolesti a teraz som nič necítila. Zato teraz som 8 deň cyklu a plodné dni zatiaľ v nedohľadne, ale začali má včera vaječníky bolieť a teda nechápem to. Zostala som celkom v pomykove že čo to, lebo teda z menzesu ani z plodných dní to nie je. Prechladnuta nie som a na preventívke som bola pred mesiacom, čiže ani žiadna cysta . Musím si urobiť test, ale dostanem sa k nemu až pozajtra.

babushkaem
13. jún 2022

@spadnutaslivka ani to nie, známa bola tehotná, a pohyby si najprv myslela, že má vetry 🤣 lebo MS mala, aj keď slabšiu ale mala, inak nič. To, že je tehotná zistila až v 7mom mesiaci, a to fakt ani vidno nebolo, lebo bola dosť pri sebe odjakživa 🤭

spadnutaslivka
13. jún 2022

@babushkaem tak vetry asi nemá 2 mesiace a tie pohyby sa stupňujú, ako dieťa rastie, nie sú to stále len motýliky... ale tak to už je na nej. Stáva sa kadečo.

pondelok01
13. jún 2022

@spadnutaslivka vies co, ak ma intolerancie, a creva jej bezne robia vyvrtky, tak to viem uplne pochopit, navyse ak je mozog presvedcdny, ze to nie je tehotenstvo.

spadnutaslivka
13. jún 2022

@pondelok01 veď píšem, že stáva sa kadečo 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre