Tehotenstvo napriek Dane

livocka21
30. jún 2015

Ahojte🙂 Mam danu uz cca jeden rok a stale dojcim...po 18 mesiacoch od porodu teda v aprili som dostala ms...odvtedy prisla ako hodinky a teraz mala byt 27 a furt nic len take minispinenie aj to prestalo...je mozne aby som bola tehotna?poznate pripady otehotnenia s danou?mam si kupit test?

alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
livocka21
autor
30. jún 2015

Dakujem 🙂

acer11
30. jún 2015

vôbec to nemusí byť problém....pri tomto type ochrany je ms slabá,alebo aj žiadna 😉

zuzanat
30. jún 2015

moja kamaratka mala Danu a dnes ma uz aj dvojrocneho syna 😉

dzejn80
30. jún 2015

Dana je len barierova antikoncepcia, nie hormonalna ... moze sa teda stat, ze ak sa uvolni zo svojej pozicie, lahko moze zena otehotniet. Tiez som si ju chcela minuly rok dat, nakolko som nechcela do seba pchat hormony, ale nakoniec som si to rozmyslela. Dost vela som o nej citala zaujimavych storiek, ktore ti nebudem pisat 🙂
Kup si test a budes si ista. Moze to kludne byt len meskajuci cyklus.

womankc
30. jún 2015

@livocka21 ja som otehu s danou 😖 , žiaľ tehu ale zas kvôli nej nevyšlo / mala som z nej vydráždený krčok ---/ 😢

addfgh
30. jún 2015

Da sa otehotniet, urob si test.

simsalabim
30. jún 2015

Moja kolegyna tak otehotnela, bolo to 3. A tentokrat velmi nezelane tehu v case krachu jej manzelstva...tehotenstvo ukoncila.

livocka21
autor
30. jún 2015

Dakujem vam...asi si kupim ten test...brucho mam jak balon...

vaness3388
26. feb 2019

Ahojte,ja som mala zavedenú danu rok a pol a otehotnela som, dr najskôr povedal že to bolo mimomaternicove ale nakoniec to bolo normálne tehotenstvo, dokonca dvojičky. Pretože už som bola v 10tt. Na poslednú chvíľu mi robili laparoskopiu plus kyretaz, myslela som že už bude pokoj ale potom mi stúpol znova hcg hormón čiže na druhý deň som išla znova na kyretaz,čiže 2 narkóza (zákrok) za dva dni. Doslov som si prešla peklom. O takom niečom že si dieťa nechám som ani neuvažovala pretože každý doktor s ktorým som rozprávala povedal že je to veľké riziko. Čiže z mojej strany už danu nikdy viac.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre