Tehotenstvo - menštruácia

3. dec 2023

Ahojte, chcem sa opýtať možno hluku otázku. Ale predsa, bez ohľadu na to čo si pomyslíte.

Snažíme sa o bábätko už 6 mesiacov. Styk máme pravidelný, každé 2 dní. Ovulácia potvrdená lekárom. Tento cyklus prišla ms. Ale iná. Vôbec mi nebolo zle, teda minimálne. Každý cyklus doslova trpím. Teraz som fungovala úplne normálne. Trvalá asi 5 dní a nebola moc silná.

Je teoreticky možné, že by som napriek tejto ms mohla byť tehotná ? Zajtra mám volať ohľadom výsledkov homornalneho profilu.

Ďakujem.

stellarstar
3. dec 2023

Keď máš ms a negatívne testy tak nie

autor
3. dec 2023

@stellarstar po pravde test som si nerobila, žiadny doma totižto nemám

pribinak
3. dec 2023

Úplne bezpredmentná debata. Podstatne je, aby si si urobila test

0silvia0
3. dec 2023

Teorericky je mozne hocico. Ale v tvojom pripade by bolo fajn mat doma par testov.

kulumulu123
3. dec 2023

Urob si test a uvidis. Kamoska mala kazdy mesiac ms do 4mes tehu netusila ze je tehotna. Nakolko meria takmer 180cm ani brucho nemala.

zuzuliennka1
3. dec 2023

pol roka sa pravidelne snazite o dieta a nemas doma test? 🤷🏼‍♀️🙈

autor
3. dec 2023

@zuzuliennka1 vzhľadom na to, že som dostala ms, ma už ďalšie testy nenapadlo kupovať 🙂

galioska
3. dec 2023

ja som tak bola tehotna s dcerou🙂

domka222
3. dec 2023

@zuzuliennka1 ani ja som nemala doma testy. Nemala som dôvod testovať, keď nemeškala MS

20erika07
3. dec 2023

Možné to je, existuje veľa prípadov.
My sa sice nesnazime, ale obvykle mavam "jatky" , a pred 3mes.som mala ms taku slabu ,inú, ze som si myslela, ze som tehu, este som taku nikdy nemala. No dalsi mesiac som to mala spocitane , ako na zabijacke🙈

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre