Tehotenstvo - kedy treba ísť na gynekológiu?

lucyhatala
23. júl 2023

Ahojte, mala som dostať 20 menštruáciu,tak som si dnes urobila test a bol pozitívny no môj gynekológ má dovolenku do konca mesiaca.myslite že staci keď pôjdem na kontrolu keď začne ordinovať alebo ísť na pohotovosť alebo k zastupujucemu? Ďakujem

pribinak
23. júl 2023

@lucyhatala načo na pohotovosť?

Keď príde z dovolenky tak normálne chod k svojmu

lucyhatala
autor
23. júl 2023

@pribinak ďakujem...viem som od šťastia neviem čo zo sebou 😀🫣🫣

pribinak
23. júl 2023

@lucyhatala tes a užívaj si

listy456
23. júl 2023

podla tejto uvahy keby si zistila ze v 3 mesiaci si tehotna to by uz bolo davno na gynekologa neskoro ci 😀 gratulujem a vela zdravia posielam nech vsetko dobre dopadne

anavixy
23. júl 2023

Aj tak bezne objednavaju na 8-9tt takze mas cas v auguste 🙂

lvulik
23. júl 2023

Hneď, ked bude ordinovat, tak sa objednaj a zatiaľ si to užívaj 😊
Ak by si mala nejaké problémy, tak samozrejme zastupujúci gyn alebo pohotovosť.. Gratulujem a držím palce!

petra92
23. júl 2023

Ja som bola u gyn. v 8tt tehotenstva, do max 10tt tehotenstva je najlepšie stihnúť prvú prehliadku, takto skoro je to aj tak zbytočné, dr ti to len potvrdí, to je všetko.

stellarstar
23. júl 2023

@lucyhatala na toto nie pohotovosť 🙏 na čo co by si tam robila? Keby máš špinenie, bolesti alebo krvácaš tak ok ale na čo teraz?
Stačí keď sa tvoj gyn vrati, teraz aj tak nič nebude vidno

mamina7070
23. júl 2023

najprv mu zavoalj ked sa vrati z dovolenky nemas sa kam ponahlat a uz vobec nie na pohotovost

zuzanka.zuzu
23. júl 2023

do kedy? 🙈 na slovensku by skôr mali instruovat ženy OD KEDY najskôr... strašne sa tu naduziva zdravotnícky systém 🙄 a to ešte nehovorím o zneužívaní pohotovosti, urgentu a rzp

dada0902
23. júl 2023

Mňa vždy objednala 10-11t tak by som počkala keď bude ordinivat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre