Tehotenstvo i napriek prezervatívu

20. júl 2023

Žienky mám pravidelný cyklus zväčša 22 dňový. Ovu na 10 deň zväčša. Tento cyklus som si 1x nemerala teplotu a nezapisovala sex. Aktivity.. ale podľa hlienu sa mi zdalo že ovu bola na 14 deň

Píšem to z dôvodu, že mi MS mešká 3 dni. Na 22 deň cyklu, keď neprišla som si robila test = negatívny. Menstruacia stále neprišla, nemám žiadne PMS ( a to mám vždy - hlavne spinenie tyxden pred MS, teraz nič ) a bolia ma prsia vo vrchnej časti akoby - doteraz nikdy.
A teraz háčik, používame s partnerom prezervativy. Je reálne, že som mohla otehotnieť aj keď sme si nevšimli viditeľne poškodenie ?
Ja už fakt nechápem a neviem, nerozumiem

tamvtme
20. júl 2023

Tak.ked sa ti ovu posunula o 4 dni tak aj MS dostanes neskor o 4 dni logicky, nie?

maranta_leuconeura
20. júl 2023

Asi by som po vyrieseni tohto riesila tvoj cyklus. 22 dni je sice malo, ale ked je to pravidelne, je to ok, problem vidim v spineni pred ms, to normalne nie je, zrejme nejaka hormonalna nerovnovaha

domkakvet
20. júl 2023

Tak podla mna otehotniet mozes, aj ked je to malo pravdepidobne, ale podla mna mas tiez divnu menstruaciu, cize mohli nastat zmeny, ked ze nejde o normalnu menstruaciu, cize nemusis byt tehotna, no uvidis.

nika23t
20. júl 2023

Neviem, podla mňa, ak bol test negatívny, tak tehotna nie si. Ak mešká ms, test by už mal ukázať. Co sa týka tehotenstva pri použití prezervativu, ano, môže sa stať, že si nevšimnete poškodenie, ale to je veľmi málo pravdepodobné, že by si takto otehotnela. Ale nie vylúčené. Skôr si myslím, že je iný dôvod meškania ako tehotenstvo.

autor
20. júl 2023

Ďakujem 🙏🏻 všimla som si aj hustý biely výtok, čistý. Nie hrudky, nie zápach .. môže to byt tiež normálne ?

nika23t
20. júl 2023

Môže to byť výtok pred MS, uvidíš sama. Ak by si nedostala, urob si ďalší test a ak bude negat, tak skus zavolať Dr, možno Ta zavolá na vyšetrenie.

pininka1
21. júl 2023

Taky výtok som mala keď som bola tehotná. Uvidíš ci ti test neukáže aj neskor, resp. skoč k lekarovi

autor
25. júl 2023

Ženy stále mi menzes mešká.. už cez 10 dní. Brucho ma bolí ako pred menzesom ale ani kvapka krvi.. ja už neviem

kubkovamama
25. júl 2023

Ženy ti tu nepomôžu,choď na vyšetrenie.

eliska125
10. okt 2023

Ahoj. Ako si dopadla?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre